2 Dagtickets W-Festival in Oostende!

Van 24 t/m 28 augustus 2022 vindt het W-Festival plaats in Oostende. Een festival met jaren 80- en 90 thema aan de prachtige Vlaamse kust!

Oostende,, -

  • 2 Dagtickets voor W-Festival in Oostende, t.w.v. €198,46.
  • De voucher is geldig op de door jouw gekozen dag.
  • Locatie: Klein Strand Oostende, België.

  • Een festival aan de prachtige Vlaamse kust.
  • Hits en nostalgische meezingers uit de jaren 80 en 90!
  • Topartiesten uit twee van de meest invloedrijke decennia in de popmuziek.
  • Met o.a. optredens van UB40, Level 42, Belinda Carlisle, Alphaville, Anne Clark, Holly Johnston en Tony Hadley.

  • Gratis toegang voor kinderen t/m 11 jaar.
  • Het festival is geschikt voor alle leeftijden.

  • De voucher(s) is geldig op de door jou gekozen dag.
  • De voucher(s) geeft je eenmaal toegang tot W-Festival en wordt bij de ingang op uniekheid gecontroleerd.

W-Festival Oostende

W-Festival is een festival met een jaren 80- en 90 thema in de gemeente Oostende aan de prachtige Vlaamse kust.

Dit festival brengt een reeks hitmakers en hartenbrekers uit vervlogen tijden naar deze prachtige strandlocatie. Kom naar Oostende voor topartiesten uit twee van de meest invloedrijke decennia in de popmuziek.

In 2022 treden o.a. UB40 feat. Ali Campbell, level 42, Squeeze, Belinda Carlisle, Alphaville, Anne Clark, Holly Johnston, Jeanne Mars en Tony Hadley op. Meer topartiesten die je dit jaar op het strand vindt, worden later bekend gemaakt.

Het wordt een non-stop playlist van klassieke hits en nostalgische meezingers uit de jaren 80 en 90. En om je energie op pijl te houden is er streetfood uit de hele wereld.

Kijk voor meer informatie op de website van W-Festival.

Klein Strand -
8400 Oostende,