Populair

2 tickets voor Speelpark Hoge Boekel!

Bezoek het gezellige Speelpark Hoge Boekel in Enschede en beleef een dag vol plezier! Een speeltuin met avontuurlijke speeltoestellen en spectaculaire attracties. Inclusief 2 attractiemunten per persoon.

Enschede, Overijssel

t.w.v. € 18,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 2 tickets voor Speelpark Hoge Boekel voor 2 t/m 20 jaar
    + 2 attractiemunten per persoon, t.w.v. €18.
  • De voucher is geldig t/m 23 oktober 2022.
  • Locatie: Hoge Boekelerweg 410, 7532RE Enschede.

  • Een speeltuin met avontuurlijke speeltoestellen en spectaculaire attracties.
  • Ga uit je dak op de trampolines en springkussens, ravot in het ballenbad en maak een avontuurlijke rit met de Safari Jeeps.

  • Gratis toegang t/m 1 jaar.
  • Met de voucher ontvang je 33% korting op een potje midgetgolf.
  • Gratis parkeren!
  • Geopend van dinsdag t/m zondag van 10.30 uur tot 18.30 uur.
  • Voor volwassene (21+) kun je op de betaalpagina tickets kopen voor €2,99 per ticket.
  • Reserveren is niet nodig. Je voucher is je entreebewijs.
Tickets bijkopen

  • De voucher(s) geeft je eenmaal toegang tot Speelpark Hoge Boekel en wordt bij de ingang van het speelpark op uniekheid gecontroleerd.
  • Let op! Reserveren is niet nodig. Je voucher is je entreebewijs.
  • Kijk op de website van Speelpark Hoge Boekel voor de actuele informatie en openingstijden.

Speelpark Hoge Boekel

Het gezelligste speelpark voor het hele gezin, van oudsher een begrip in de wijde omgeving, van jaar tot jaar vernieuwend en altijd enorm gezellig. Speelpark Hoge Boekel biedt een hele dag volop plezier voor jong en oud, met prachtige speeltoestellen en flitsende attracties.

De spectaculaire Spring Boot, uit je dak gaan op de trampolines en springkussens, ravotten in het ballenbad, een avontuurlijke rit met de Safari Jeeps en Hoge Boekel Express, niemand hoeft zich hier te vervelen. En terwijl de kleintjes lekker blijven spelen, kun je ze vanaf het zonneterras zeer gemakkelijk in de gaten houden.

De prachtige vernieuwde 18 holes minigolfbaan is gelegen aan een groot zonneterras en biedt voor groot en klein een ontspannende ochtend, middag of avond.

Kijk voor meer informatie op de website van Speelpark Hoge Boekel.

Hoge Boekelerweg 410
7532RE Enschede