2 dagkaarten voor Montana Snowcenter!

Kom heerlijk een dag skiën of snowboarden in de echte sneeuw van Montana Snowcenter. Niets houd je tegen om het echte wintersport gevoel te ervaren.

Westerhoven, Noord-Brabant

t.w.v. € 67,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 2  dagkaarten voor Montana Snowcenter inclusief materiaalhuur t.w.v. € 67.
  • Geldig t/m 18 december 2020.
  • Locatie: Westerhoven (Kempervennendreef 4, 5563VB).

  • Snowboard of ski op echte sneeuw in eigen land!
  • Je hebt onbeperkt toegang tot de piste.
  • De perfecte manier om je voor te bereiden op de wintersport.
  • Geniet van een hapje of drankje in het gezellige café-restaurant met uitzicht op de piste.
  • Handschoenen en warme kleding kan je zelf meenemen, maar is ook apart te huur.

  • Inclusief: materiaalhuur: ski's, schoenen en stokken of snowboard en schoenen.
  • Vrij skiën of snowboarden is alleen toegestaan voor geoefende skiërs en snowboarders i.v.m. de veiligheid op de pistes.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Je ontvangt de voucher(s) na betaling direct per e-mail.
De voucher(s) vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen of klik op ‘tickets’ in de app.
Je voucher(s) is je entreebewijs. Download de voucher(s) vanuit je app en laat ze scannen vanaf je smartphone of print de voucher(s) uit.
Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen.
De voucher(s) is niet te gebruiken i.c.m. andere acties en is niet inwisselbaar voor contanten.
Let op: het reserveren van een datum is momenteel verplicht!
Kijk op de website van Montana Snowcenter voor de actuele informatie en openingstijden.

Montana Snowcenter

Wil je je voorbereiden op de wintersport of heb je gewoon zin in een sportief dagje uit? Kom dan een dag skiën of snowboarden in de echte sneeuw van Montana Snowcenter! Geniet na al dit winterplezier van een hapje en/of drankje in het gezellige café-restaurant met uitzicht op de besneeuwde pistes.

Tips

• In verband met de veiligheid op de piste is het vrij skiën en snowboarden alleen toegestaan voor geoefende skiërs en boarders. Voel je je nog niet zo zeker op de latten of op je board? Boek dan tegen betaling een introductieles van 1 uur.
• Op de piste is het erg koud (-4 graden Celsius), draag daarom warme (ski)kleding.
• Het dragen van handschoenen is verplicht op de piste. Ben je ze vergeten mee te nemen? Dan zijn er ook handschoenen ter plaatse te huur.
• Neem geen waardevolle spullen mee naar de piste, zodat je deze niet kan verliezen tijdens het skiën of snowboarden.
• Ben je jonger dan 12 jaar? Dan is het dragen van een helm verplicht.

Omgeving

Montana Snowcenter ligt vlakbij Center Parcs De Kempervennen. Dit gezellige vakantiepark is van alle gemakken voorzien en heeft moderne cottages. De prachtige omgeving leent zich perfect voor een wandeling en fietstocht, daarbij zijn er veel in- en outdoor activiteiten in de omgeving.

Kijk voor meer informatie op de website van
Montana Snowcenter.

Kempervennendreef 4
5563 VB Westerhoven