Een 3,5 uur durende rondvaart over de Vecht vanuit Maarssen bij Rederij Stichtse Vecht!

Geniet van een 3,5 uur durende rondvaart over de Vecht vanuit Maarssen bij Rederij Stichtse Vecht. Ontdek de prachtige omgeving en bezienswaardigheden. Gezellig uitje met vrienden/familie!

Oostwaard 34 (MS), 3602AA Maarsssen

  • 2 tickets voor een 3,5 uur durende rondvaart over de Vecht met
    Rederij Stichtse Vecht, t.w.v. €55,40.
  • De voucher is geldig t/m 1 november 2022.
  • Opstapplaats: Oostwaard 34-36, 3602AA Maarssen.

  • Geniet tijdens de rondvaart van het prachtige uitzicht over de Vecht en omgeving.
  • Een echte beleving met familie, vrienden of ander gezelschap.
  • Tijdens de rondvaart verteld de kapitein vele wetenswaardigheden over de talrijke historische bezienswaardigheden langs de Vecht.
  • Bekijk de vele  (rivier) dorpjes met hun pittoreske dorpskern.
  • De rondvaartboten de Silver- en de River Cloud zijn ruim van opzet en rolstoel vriendelijk.

  • Let op! Reserveren is verplicht. Meer informatie vind je op de voucher.
  • Het is niet toegestaan om zelf meegenomen eten of drinken aan boord te nuttigen.
  • Huisdieren zijn aan boord niet toegestaan.

  • Let op: het reserveren van een datum is verplicht!
  • Kijk op de website van Rederij Stichtse Vecht voor de actuele informatie en openingstijden.

3,5 uur durende tocht over de Vecht

Vaar mee met een prachtige 3,5 uur durende rondvaarten geniet van het prachtige uitzicht over de Vecht en omgeving. Installeer jezelf heerlijk op het bovendek wanneer het zonnetje schijnt of lekker warm op het benedendek. Tijdens de rondvaart bewonder je de karakteristieke statische historische gebouwen, theekoepeltjes hofsteden, landhuizen, oude herenhuizen, buitenplaatsen, molens en rijke natuur. De kapitein vertelt ondertussen van alles over de talrijke historische bezienswaardigheden langs “De Vecht”.

Je dient op te stappen en af te stappen bij Oostwaard 34-36 te Maarssen. De opstapplaats is niet bereikbaar door Maarssendorp langs de Vecht. Deze route is afgesloten voor autoverkeer. Je kunt gratis parkeren op parkeerterrein Sluyswijck bij de opstapplaats. Parkeren is uitsluitend toegestaan op de parkeerplaatsen. Parkeren langs de Vecht is verboden.

Kijk voor meer informatie op de website van Rederij Stichtse Vecht.

Oostwaard 34
3602AA Maarssen