Een 3 uur durende rondvaart over de Vecht vanuit Maarssen bij Rederij Stichtse Vecht!

Kijk je ogen uit tijdens een rondvaart over de prachtig historische hoofdvaarweg “De Vecht”. Je vaart langs het mooiste stuk van “De Vecht” vanuit Maarssen richting Amsterdam.

Oostwaard 34 (MS), 3602AA Maarsssen

t.w.v. € 47,40

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 2 tickets voor een 3 uur durende rondvaart over de Vecht met Rederij Stichtse Vecht, t.w.v. €47,40.
  • De voucher is geldig t/m 20 augustus 2021.
  • Opstapplaats: Oostwaard 34 (MS), 3602AA Maarsssen.

  • Een echte beleving met familie, vrienden of ander gezelschap.
  • Leer van de ervaren kapitein over de talrijke historische bezienswaardigheden langs De Vecht.
  • Vaar over de prachtig historische hoofdvaarweg “De Vecht”.
  • Bekijk de vele  (rivier) dorpjes met hun pittoreske dorpskern.
  • De rondvaartboten de Silver- en de River Cloud zijn ruim van opzet en rolstoel vriendelijk.

  • Het is niet toegestaan om zelf meegenomen eten of drinken aan boord te nuttigen.
  • Huisdieren zijn aan boord niet toegestaan.
  • Check de beschikbaarheid via de website van Rederij de Stichtse Vecht.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • Kijk op de website van Rederij Stichtse Vecht voor de actuele informatie en openingstijden.

3 uur durende tocht over de Vecht

Vaar mee met een prachtige 3 uur durende rondvaarten geniet van het prachtige uitzicht over de Vecht en omgeving. Installeer jezelf heerlijk op het bovendek wanneer het zonnetje schijnt of lekker warm op het benedendek. Tijdens de rondvaart bewonder je de karakteristieke statische historische gebouwen, theekoepeltjes hofsteden, landhuizen, oude herenhuizen, buitenplaatsen, molens en rijke natuur. De kapitein vertelt ondertussen van alles over de talrijke historische bezienswaardigheden langs “De Vecht”.

Je dient op te stappen en af te stappen bij Oostwaard 34 ms te Maarssen. De opstapplaats is niet bereikbaar door Maarssendorp langs de Vecht. Deze route is afgesloten voor autoverkeer. Je kunt gratis parkeren op parkeerterrein Sluyswijck bij de opstapplaats. Parkeren is uitsluitend toegestaan op de parkeerplaatsen. Parkeren langs de Vecht is verboden.

Oostwaard 34
3602AA Maarssen