2 uur durende rondvaart over de Maas en de Maasplassen + oma's pannenkoek bij Rederij Cascade in Limburg!

Maak een heerlijke boottocht van 2 uur over de prachtige Maas en de Maasplassen en geniet tijdens de vaart van een lekkere pannenkoek. Je kunt kiezen uit een opstaplocatie in Maasbracht of Thorn.

Diverse locaties

t.w.v. € 44,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 2 ticket voor een 2 uur durende rondvaart met
    Rederij Cascade + Oma's pannenkoeken, t.w.v. €44.
  • Keuze uit de volgende opstaplocaties: Maasbracht of Thorn.
  • De voucher is geldig vanaf 1 april 2022 t/m 30 oktober 2022.
  • Locatie: Maasbracht - Havenstraat 22, 6051CS of Thorn- Grootheggerlaan, 6017.

  • Best beoordeelde rederij in Limburg!
  • Je hebt keuze uit 2 verschillende opstaplocaties.
  • De salons zijn overdekt en er is ook verwarming aan boord.
  • Geniet tijdens de vaart van een heerlijke oma's pannenkoek.
  • Centrale ligging in Limburg.
  • Gratis parkeren bij de verschillende opstaplocaties.

  • Kinderen t/m 3 jaar mogen gratis mee.
  • Honden mogen gratis mee aan boord (mits aangelijnd en uitgelaten).
  • De hele vloot is rolstoeltoegankelijk.
  • Zorg dat je uiterlijk 10 minuten voor afvaart aanwezig bent.
Tickets bijkopen

  • Kijk op de website van Rederij Cascade voor de actuele data en tijden.
  • De voucher is je entreebewijs. Toon deze vanaf je smartphone of neem hem geprint mee.
  • Print dit e-ticket uit en neem deze mee naar de rondvaart.

Rondvaart met Rederij Cascade

Rederij Cascade is gevestigd aan de Cruise Terminal in Maasbracht en is het best beoordeelde rederij in Limburg. Tijdens de vaart geniet je van Limburgse gezelligheid, gastvrijheid en de prachtige natuur. Je kunt kiezen uit een opstaplocatie in Maasbracht, Wessem en Thorn. Daarnaast geniet tijdens de rondvaart van een heerlijke oma's pannenkoek. Je hebt de keuze uit diverse smaken!

Maasparel Tocht

Ontdek tijdens de 2 uur durende rondvaart de Maasparel Tocht de zuidelijke Maasplassen en Grensmaas. Je vaart af in de haven van Maasbracht, de grootste binnenvaarthavens van Europa. Geniet tijdens de vaart van  eersteklas uitzicht op de oevers van maasparels Maasbracht, Wessem en Thorn. Houd je de smartphone in de aanslag als je natuurgebied Koningsteen passeert. Of als watersporters ons passeren in dit gebied, dat zowel bij natuur- als avontuurzoekers zo geliefd is. Na deze tocht weet je precies waarom.

Tour de Thorn

In 1794 trokken de Fransen Thorn binnen. Door hun komst kleurde het dorpshart wit. Ben je benieuwd waarom? Vaar af met de Tour de Thorn vaart naar het beroemde witte stadje. Loop vanaf de aanlegsteiger de historische route en duik in de geschiedenis van dit voormalige vorstendom. Bezienswaardig is de Abdijkerk, waarvan het oudste gedeelte uit de 10e eeuw stamt. Maar ook het buitengebied tussen Thorn en Wessem, waar je heerlijk kunt wandelen. Of je nu gaat voor cultuur of natuur: in Thorn geniet je met volle teugen tot de laatste afvaart (17.00 uur).

Maas Hop & Stop

Beleef het rondje langs maasparels, zoals het witte stadje Thorn, het maasstadje Wessem en het havenplaatsje Maasbracht. Tijdens deze rondvaart over de Grensmaas en de zuidelijke Maasplassen ontdekt je de enorme hoeveelheid water en ongerepte natuur. Misschien vang je onderweg zelfs een blik op van een Koninkpaard of een Galloway... Daarnaast maak je kennis met de Maasbrachter haven, die zich mag rekenen tot een van de grootste binnenvaarthavens van Europa..

Kijk voor meer op de website van Rederij Cascade.

Grootheggerlaan -
6017 Thorn

Havenstraat 22
6051 CS Maasbracht