Ervaar Amsterdam tijdens een rondvaart met de Lovers Canal Cruise!

Bewonder Amsterdam vanaf het water en vaar langs meerdere Amsterdamse bezienswaardigheden zoals het Anne Frank Huis, het Rijksmuseum en de Wallen. Bij mooi geniet je van een open bootervaring op het gedeeltelijk open dak.

Amsterdam, Noord-Holland

t.w.v. € 32,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 2 tickets voor een rondvaart door Amsterdam (t.w.v. € 32).
  • Geldig t/m 3 januari 2021.
  • Locatie: Opstapplaats: Prins Hendrikkade 25, nabij Centraal Station Amsterdam.

  • Geniet van een rondvaart door de historische grachten.
  • Niet te missen tijdens een dagje Amsterdam!
  • Beleef de bruisende stad tijdens een ontspannen rondvaart.
  • Vaar langs het Anne Frank Huis, de Wallen, de oude Heineken fabriek, de Westerkerk, de Negen Straatjes en de Magere Brug op de rivier de Amstel.
  • Er is een GPS audiogids beschikbaar in maar liefst 19 talen.
  • De schepen zijn uitgerust met panoramadaken voor volledig zicht.
  • Rederij Lovers is op Tripadvisor beoordeeld met 4 van de 5 sterren.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • Kijk op de website van Lovers Canal Cruises voor de actuele informatie.

Lovers Canal Cruises

Amsterdam wordt ook wel het 'Venetië van het Noorden' genoemd. Ongeveer 100 kilometer aan grachten verdelen de stad in kleinere eilanden die verbonden zijn door prachtige historische bruggen. De beroemdste grachten zijn de Herengracht, de Keizersgracht en de Prinsengracht. Deze tocht voert je door de unieke grachtengordel die op de Werelderfgoedlijst van de UNESCO staat. Je kunt de elegante huizen van de kooplieden bewonderen die sinds de Gouden Eeuw langs de grachten staan, de majestueuze façades en gevels, de prachtige kerken, de iconische "Magere Brug" en nog veel meer hoogtepunten.

Kijk voor meer informatie op de website van
Lovers Canal Cruises.

Prins Hendrikkade 25
1012 TM Amsterdam