Stap aan boord bij Rederij van Hulst en geniet van een heerlijke vaartocht rondom de stad Leiden!

4.7 / 5 (3 beoordelingen)

Geniet samen van een prachtige 3 uur durende rondvaart vanaf Katwijk naar de middeleeuwse stad Leiden. Je vaart langs het prachtige Kagerplassen gebied en de dorpjes Warmond, Oegstgeest en Rijnsburg. Vaar je mee?

4.7 / 5 (3 beoordelingen)

  • 2 tickets voor een rondvaart rondom Leiden, vertrek vanuit Katwijk met Rederij van Hulst, t.w.v. € 58.
  • Geldig van 11 mei t/m 28 oktober 2021.
  • Opstapplaats: Katwijk, t.h.v. Prins Hendrikkade 42 (Zwaaikom).

  • De mooiste en leukste rondvaart rondom Leiden en omgeving.
  • Vaar vanuit Katwijk naar de Middeleeuwse stad Leiden.
  • Ontdek de prachtige Kagerplassen en de dorpjes Warmond, Oegstgeest en Rijnsburg vanaf het water met Rederij van Hulst!
  • Rederij van Hulst is een begrip in de regio en verzorgt al ruim 60 jaar activiteiten op het water.

  • Duur: ca. 3 uur.
  • Kinderen t/m 2 jaar varen gratis mee.
  • Tijdens de vaart is een kleine kaart beschikbaar, met een assortiment dranken en etenswaren. Het gebruiken en nuttigen van meegenomen etenswaren en consumpties is niet toegestaan.

  • Kijk op de website van rederij van Hulst voor de actuele data en tijden.
  • Na bestelling en betaling ontvang je het bestelde e-ticket per e-mail. Reserveer je gewenste datum en tijdstip via https://www.rederijvanhulst.nl/vaaraanbod/rondom-leiden/
  • Print dit e-ticket uit en neem deze mee naar de rondvaart.

Prins Hendrikkade 42
2225 TZ Katwijk

Rondvaart rondom Leiden

Met Rederij van Hulst ontdek je de middeleeuwse stad Leiden en omgeving vanaf het water. Je vertrekt om 13.00 vanaf de Zwaaikom in Katwijk. Via de Rijn, de Vliet vaar je langs de middeleeuwse stad Leiden, in vroegere tijden het centrum van de handel. Varend via de Zijl kom je op de Kagerplassen. Na het oversteken van dit prachtige plassengebied passeer je de dorpjes Warmond, Oegstgeest en Rijnsburg en kom je om circa 16.00 uur weer aan in de Zwaaikom, in Katwijk.

Deze vaartocht is ideaal te combineren met een bezoek aan de toeristenmarkt van Katwijk. De toeristenmarkt vindt iedere dinsdag van 22 juni t/m 24 augustus plaats.

Kijk voor meer informatie op de website van Rederij van Hulst.