Rondvaart vanuit de ‘bollen-hoofdstad’ Lisse over de Kagerplassen en 2 entree tickets voor de Keukenhof!
Deze rondvaart met rederij van Hulst neemt je vanuit 'bollen-hoofdstad' Lisse mee over de Kagerplassen. Vaar langs poldereilandjes met molens en bollenvelden, om deze vervolgens van dichtbij te bekijken in De Keukenhof.
- 2 tickets voor een lente rondvaart over de Kagerplassen vanuit Lisse met Rederij van Hulst én 2 tickets voor De Keukenhof, t.w.v. € 79.
- Entree voor 2 personen.
- Geldig t/m 15 mei 2022.
- Opstapplaats rondvaart: Lisse (Kanaalstraat 270, 2161 JZ).
- Vertrek vanuit de nationale ‘bollen-hoofdstad’ Lisse.
- Vaar naar één van de mooiste vaargebieden van het land; de Kagerplassen.
- Bewonder de uitgestrekte weidelandschappen, tientallen historische molens en pittoreske dorpjes.
- Vaar langs polders met koeien in de wei, eilanden met historische molens, kleurrijke bollenvelden en mooie vergezichten.
- Breng een bezoek aan De Keukenhof, de grootste bloemenattractie ter wereld.
- Bekijk de meer dan 7 miljoen bloemen in bloei.
- Verwonder je over de prachtige Hollandse tulpen en vele andere bloemen.
- Duur van de rondvaart: ca. 1,5 uur.
- Kinderen t/m 2 jaar varen gratis mee.
- De Lente cruises vinden slechts een beperkte periode plaats met meerdere afvaarten per dag.
- Tijdens de vaart is er een kleine kaart beschikbaar, met een beperkt assortiment dranken en etenswaren.
- Kijk op de website van rederij van Hulst voor de actuele data en tijden.
- Na bestelling en betaling ontvang je de bestelde e-tickets per e-mail. Reserveer je gewenste datum en tijdstip via https://www.rederijvanhulst.nl/vaaraanbod/lentecruise-combi/. Meer informatie vind je na het winnen van de veiling op de voucher.
- Print dit e-ticket uit en neem deze mee naar de rondvaart.
- Tickets dienen voor het instappen ingewisseld te worden bij het personeel.
Lentecruise Kagerplassen en een bezoek aan De Keukenhof
Rederij van Hulst neemt je met deze rondvaart mee naar de mooiste plekken rondom Lisse en omgeving. De rondvaart start vanuit nationale ‘bollen-hoofdstad’ Lisse, waarna er naar de Kagerplassen wordt gevaren. De Kagerplassen bieden een groene omgeving bestaande uit uitgestrekte weidelandschappen, tientallen historische molens en pittoreske dorpjes. Deze omgeving bekijken vanaf het water is een unieke ervaring. Varend langs polders met koeien in de wei, eilanden met historische molens, kleurrijke bollenvelden en mooie vergezichten geniet u de gehele vaart.
Breng na de rondvaart een bezoek aan De Keukenhof, het grootste bloemenpark ter wereld. Verbaas je over alle bijzondere kleuren en geuren van de meer dan 7 miljoen bloemen. De Keukenhof toont een bijzondere verzameling van tulpen, hyacinten, narcissen, orchideeën, rozen, anjers, irissen, lelies en andere bloemen.
Kijk voor meer informatie op de website van Rederij van Hulst.