Vaar met 2 personen mee langs alle highlights van Rotterdam!

Bewonder de skyline en alle highlights van Rotterdam vanaf het water tijdens een rondvaart van 1 uur op de Maas.

Rotterdam, Zuid-Holland

t.w.v. €25,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • Rondvaart van 1 uur voor 2 personen op de Maas langs alle highlights van Rotterdam, t.w.v. € 25.
  • Geldig t/m 31 december 2020.
  • Locatie: Rotterdam (Parkhaven 13, 3016 GM).

  • River Cruise van circa 1 uur langs alle highlights van Rotterdam!
  • Geniet van een prachtig uitzicht over de imposante skyline en havens.
  • Met enthousiaste gids!
  • Er zijn toiletten aan boord.
  • Inclusief gids.

  • De boot is rolstoelvriendelijk.
  • De boot vertrekt op tijd en de kapitein kan helaas niet wachten.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Voorwaarden

  • Je ontvangt de vouchers na betaling direct per e-mail.
  • De vouchers vind je ook in je profiel bij ‘Mijn veilingen’.
  • Reserveren is niet nodig. Check de actuele vertrektijden op http://www.rivercruiserotterdam.nl/ticketveiling/
  • Kijk op de website van River Cruise Rotterdam voor de actuele informatie en openingstijden.

River Cruise Rotterdam

Tijdens deze rondvaart neem River Cruise Rotterdam je mee over de Maas langs alle highlights van Rotterdam. Geniet van een prachtig uitzicht over de imposante skyline en de verschillende havens. Bewonder het beroemde ss Rotterdam, Kop van Zuid, Hotel New York, het Witte Huis, de Willemsbrug, de Euromast en meer bijzondere plekken die je niet mag missen. Een enthousiaste gids vertelt je alle ins en outs en wijst de historische hoogtepunten aan. Kies een gezellig plekje binnen in de salon of buiten vanaf het zonnedek. Aan boord is een bar waar dranken en hapjes verkrijgbaar zijn.

De opstapplaats is Parkhaven tegenover de Euromast. De rondvaartboot vind je naast de Pannenkoekenboot. Er is voldoende parkeergelegenheid op de Parkhaven en ook met het openbaar vervoer is de Parkhaven goed bereikbaar. Informatie over de vertrektijden vind je hier.

Parkhaven 13
3016 GM Rotterdam