Een luxe rondvaart met vrienden of familie!

Kom aan boord en beleef een rondvaart op één van de luxe sloepen van Amsterdam Boat Experience. Geniet van de zon met een drankje aan boord en kies zelf waar je heen gaat of laat je verassen door de schipper!

Amsterdam, Noord-Holland

t.w.v. € 269,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • Een luxe privé rondvaart van 75 minuten met maximaal 9 personen t.w.v. € 269.
  • Entree voor maximaal 9 personen.
  • Geldig t/m 31 augustus 2020.
  • Opstapplaats: Oosterdokskade 8, 1011AE Amsterdam (de steiger nabij Centraal Station / naast Sea Palace Restaurant).

  • Even een lekker dagje weg met vrienden of familie.
  • Een prachtige sloep inclusief professionele schipper.
  • 100% elektrische boten.
  • Beslis zelf de route of laat je verrassen door een prachtige route gekozen door de schipper.
  • 75 minuten varen voor maximaal 9 personen.
  • Langer varen behoort ook tot de mogelijkheden, wel tegen betaling.
  • Ook geldig in het weekend!

  • Alles onder voorbehoud van de richtlijnen van het RIVM.
  • Minimaal 4 uur van tevoren reserveren.
  • Annuleren: minimaal 48 uur van tevoren.
  • Bewaar de 1,5 meter afstand tussen elk ander. Eventuele boetes zijn voor rekening van de opvarenden, niet de schipper of de rederij.
  • Exclusief boekingsfee.
  • Exclusief hapjes en drankjes. (Mogelijk tegen betaling.)

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • Roken aan boord is niet toegestaan.

Luxe rondvaart 75 minuten

Kom aan boord en beleef een rondvaart op één van de luxe sloepen van Amsterdam Boat Experience. Een lekker dagje weg met vrienden, familie of collega's? Op deze luxe sloep geniet je van de zon met een drankje in de hand en de schipper brengt je waar je heen wilt of laat je verrassen door een prachtige route gekozen door de schipper. Catering is tegen betaling mogelijk. Kijk voor meer informatie op de website.

De sloepen zijn elektrisch en vertrekken iedere 1,5 uur. Reserveer tijdig jouw rondvaart via de link in de gewonnen voucher en geniet van de verkenning op het water!

Oosterdokskade 8
1011AE Amsterdam