Rondvaart tijdens de 10e editie van het Amsterdam Light Festival!

Lovers Canal Cruises neemt jou mee langs alle bijzondere licht kunstwerken die te zien zijn tijdens het magische Amsterdam Light Festival!

Amsterdam, Noord-Holland

t.w.v. € 53,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 2 tickets voor een 75 minuten durende rondvaart tijdens het Amsterdam Light Festical uitgevoerd door Lovers Canal Cruises, t.w.v. € 53.
  • Geldig t/m 23 januari 2022.
  • Locatie: Vertrek vanaf de Leidsekade.

  • Een super leuk en winters uitje in onze hoofdstad!
  • Vaar door de eeuwenoude grachtengordel en bewonder de kunstwerken.
  • Deze jubileumeditie heeft als thema Celebrate Light.
  • De Lovers boten beschikken over de laatste technologie voor ultiem comfort tijdens de rondvaart.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • Let op: je dient vooraf een datum en tijdstip te reserveren.
  • Na reservering ontvang je de officiële tickets. Neem deze geprint mee samen met jouw voucher.
  • Lees hier de maatregelen omtrent het coronavirus die Lovers Canal Cruises heeft genomen om een rondvaart zo veilig mogelijk te laten verlopen.
  • Kijk op de website van Lovers Canal Cruises voor actuele informatie en vertrektijden.

Rondvaart Amsterdam Light Festival

Tijdens de wintermaanden wordt Amsterdam omgetoverd tot een prachtig openlucht museum met prachtige licht kunstwerken voor de 10e editie van het Amsterdam Light Festival. Het thema van deze jubileum editie is Celebrate Light. Met dit thema eert het festival de lichtkunst van de afgelopen jaren. Daarnaast wil het festival ook licht laten schijnen op sociale kwesties om gasten eraan te herinneren dat niet iedereen in staat is om deel te nemen aan de festiviteiten.

Dit jaar bestaan de kunstwerken uit de meest aansprekende, inspirerende en favoriete lichtkunstwerken die ten toon zijn gesteld tijdens de de afgelopen negen edities, maar ook uit nieuwe kunstwerken.

De beste manier om deze lichtkunstwerken te aanschouwen is met een Amsterdam Light Festival rondvaart door de grachten. Vanaf het water heb je het beste uitzicht op de lichtkunst. De bijna 6 km lange Amsterdam Light Festival waterroute is zo uitgestippeld dat je alle kunstwerken in de grachten en op de kade kunt zien. Stap aan boord van een comfortabele, moderne en verwarmde boot van LOVERS aan de Leidsekade. Van hieruit vaart de rondvaartboot naar het Light Festival door de Weesperbuurt en Plantage wijken, waar de kunstcollectie te zien is. Tijdens de rondvaart leert de audiogids je alles over de kunstwerken die je passeert, in zowel het Nederlands als Engels.

Kijk voor meer informatie op de website van Lovers Canal Cruises.

Leidsekade 97
1017 PN Amsterdam