Leer Amsterdam vanaf het water kennen tijdens een unieke rondvaart!

Lovers Canal Cruises neemt jou mee op ontdekkingstocht door de eeuwenoude grachtengordel van Amsterdam. Deze Boottocht Amsterdam is het perfecte uitje in de hoofdstad!

Amsterdam, Noord-Holland

t.w.v. € 38,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 2 tickets voor een 1 uur durende rondvaart door Amsterdam, t.w.v. € 38.
  • Geldig t/m 31 december 2020.
  • Locatie: Vertrek nabij het Centraal Station (Prins Hendrikkade 25).

  • Hét perfecte uitje in onze hoofdstad!
  • Ga op ontdekkingstocht door de eeuwenoude grachtengordel.
  • Bewonder de prachtige grachtenpanden van Amsterdam.
  • De Lovers boten beschikken over de laatste technologie voor ultiem comfort tijdens de rondvaart.
  • De audiogids, die in maar liefst 19 talen te beluisteren is, maakt je canal tour compleet.
  • Het is mogelijk om kindertickets met korting bij te kopen!

  • Let op: voor kinderen van 4 t/m 13 jaar zijn er ook kindertickets voor €5 per stuk beschikbaar. Deze kun je bijkopen na het winnen op de betaalpagina.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • Let op: je dient vooraf een datum en tijdstip te reserveren.
  • Na reservering ontvang je de officiële tickets. Neem deze geprint mee samen met jouw voucher.
  • Lees hier de maatregelen omtrent het coronavirus die Lovers Canal Cruises heeft genomen om een rondvaart zo veilig mogelijk te laten verlopen.
  • Kijk op de website van Lovers Canal Cruises voor actuele informatie en vertrektijden.

Rondvaart Amsterdam

Nederland, het land dat ver onder de zeespiegel ligt, is het land van het water. Dammen, dijken, maar zeker ook de grachten spelen een belangrijke rol in de Hollandse geschiedenis. Reden genoeg om dat met een Rondvaart Amsterdam van dichtbij te ervaren. Lovers Canal Cruises neemt jou mee op ontdekkingstocht door de eeuwenoude grachtengordel van Amsterdam. De Amsterdamse grachten zijn bovendien terug te vinden op de UNESCO Werelderfgoedlijst. De hoofdstad staat niet voor niets als het ‘Venetië van het Noorden’ bekend! Laat je op de Boottocht Amsterdam rondvaren door de bekende Herengracht, Prinsengracht of Keizersgracht. Deze Boottocht Amsterdam is het perfecte uitje in de hoofdstad!

Praktische informatie

De rondvaart duurt 1 uur en vertrekt in het zomerseizoen vanaf 09:00 uur in de ochtend tot 22:00 uur in de avond. In het winterseizoen vertrekken de boten vanaf 09:30 uur in de ochtend en zit de laatste tour er om 21:00 uur in de avond op. Zorg ervoor dat je 20 minuten van tevoren op de Raamsdonksteiger aanwezig bent.

Kijk voor meer informatie op de website van Lovers Canal Cruises.

Prins Hendrikkade 25
1012 TM Amsterdam