2 tickets voor Blue Boat Amsterdam Light Festival rondvaart!

Ontdek in een verwarmde, overdekte rondvaartboot van Blue Boat het Amsterdam Light Festival. Tijdens deze rondvaart schitteren niet alleen de lichtjes van de bruggen, je spot ook de mooiste lichtkunstwerken. De stad wordt door (internationale) lichtkunstenaars omgetoverd tot een bijzondere lichtstad. Deze jubileumeditie staat in het teken van ‘Celebrate Light’. Dus houd je camera bij de hand, want je zal veel moois kunnen fotograferen!

Diverse locaties

t.w.v. € 53,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 2 tickets voor Blue Boat Amsterdam Light Festival rondvaart, t.w.v. € 53.
  • De voucher is geldig t/m 23 januari 2022.
  • Locatie: Je kunt kiezen uit vertrek vanaf Heineken Experience of Hard Rock Cafe.
    - Heineken Experience - Stadhouderskade 550, 1072 AE Amsterdam
    - Hard Rock Cafe - Max Euweplein 57-61, 1017 MA Amsterdam

  • Tijdens het Amsterdam Light Festival wordt Amsterdam omgetoverd tot een waar sprookje!
  • Overdekte en verwarmde luxe boot.
  • Aanschouw Amsterdam op een unieke manier in de avond vanaf het water.
  • Deze jubileumeditie staat in het teken van ‘Celebrate Light’.
  • Met kunstwerken van kunstenaars van over de hele wereld!
  • Het Amsterdam Light Festival is betoverend voor jong en oud!

  • Let op! Vanwege de huidige coronamaatregelen die in ieder geval t/m 18 december 2021 gelden vinden er maar 2 afvaarten plaats om 15:00 uur en 15:30 uur.
  • De rondvaart duurt 90 minuten en tijdens de rondvaart kun je luisteren naar het officiële Amsterdam Light Festival audioverhaal, die wordt aangeboden in 2 talen: Nederlands en Engels.
  • Blue Boat is de enige aanbieder van rondvaarten in Amsterdam met rolstoeltoegankelijke boten.
  • -Selecteer op de website van Blue Boat één van de volgende tijdsloten om mee te varen met een boot die rolstoeltoegankelijk is: 17:00 of 19:30 uur. Neem vervolgens contact op met de reserveringsafdeling om dit door te geven. Zij zijn telefonisch bereikbaar op werkdagen tussen 09:00 en 17:00 via 020 – 679 1370 of per mail via reservations@blueboat.nl.
  • Bij deze rondvaarten zijn er geen drankjes of snacks inbegrepen, maar die kun je wel kopen bij de kiosk.
  • Het evenement loopt van 2 december 2021 t/m 23 januari 2022.
  • Let op: ze bieden geen rondvaarten aan op 1e Kerstdag (25-12-2021) en Oudejaarsdag (31-12-2021).

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • De voucher(s) vind je dan ook in je account bij "Mijn veilingen".
  • Neem op de dag van jouw reservering de bevestigingsmail van Blue Boat mee naar de boot. Dit is jouw toegangsbewijs en bewijs van betaling.
  • Kijk op de website van Blue Boat voor de actuele informatie en de openingstijden.

Amsterdam Light Festival rondvaart

In de donkere wintermaanden wordt Amsterdam opgelicht en een waar sprookje door het geweldige Amsterdam Light Festival! Dit festival vindt ieder jaar plaats en is leuk voor jong en oud. De stad wordt door (internationale) lichtkunstenaars omgetoverd tot een bijzondere lichtstad. Deze jubileumeditie staat in het teken van ‘Celebrate Light’. Een toepasselijk thema waarbij we terugblikken op de favoriete lichtkunstwerken van Amsterdammers uit de voorbije negen edities. Er werd gestemd, dus je kunt er zeker van zijn dat élk werk dat je tijdens je Amsterdam Light Festival rondvaart ziet, een prachtig kunstwerk is

Blue Boat

Tijdens de cruise kun je de stad bewonderen tijdens dit gave festival! Stap aan boord bij een luxe, verwarmde boot en mis niets. Je vaart 90 minuten door de grachten van Amsterdam. Tijdens deze rondvaart heb je de mogelijkheid om naar het officiële audioverhaal te luisteren. Zo kom je meer te weten over de lichtkunstwerken en -kunstenaars.

Kijk voor meer informatie op de website van Blue Boat

Stadhouderskade 550
1071 ZD Amsterdam

Max Euweplein 57-61
1017 MA Amsterdam