Rondvaart tijdens Amsterdam Light Festival met Amsterdam Boat Experience!

Bewonder Amsterdam Light Festival vanuit een luxe verwarmende en overdekte boot van Amsterdam Boat Experience. Dit jaar bestaat Amsterdam Light Festival 10 jaar - en dat vieren we samen. Geniet van een prachtige avond met de mooiste lichtkunstwerken van de afgelopen tien jaar, inclusief onbeperkt drankjes: bier, wijn, fris en een plakje overheerlijke kerststol!

Amsterdam, Noord-Holland

t.w.v. € 80,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 2 tickets voor een luxe rondvaart met Amsterdam Boat Experience tijdens Amsterdam Light Festival, t.w.v. € 80.
  • Inclusief onbeperkt drankjes en een plakje kerststol.
  • De voucher is geldig vanaf 2 december 2021 t/m 23 januari 2022, op alle dagen van de week.
  • Locatie: Amsterdam - Oosterdokskade 8 (naast Seapalace).

  • Prachtige rondvaart in een luxe boot langs lichtkunst aan de Amsterdamse Grachten.
  • Het Amsterdam Light Festival is een terugkerend feest en een genot voor het oog.
  • De schipper en hostess vertellen je alles over de kunstwerken!
  • Inclusief onbeperkt drankjes: bier, wijn, fris en een plakje overheerlijke kerststol!
  • Maak op een unieke manier kennis met onze eigen hoofdstad.

  • De rondvaart duurt ongeveer 75 minuten.
  • Reserveren is verplicht minimaal 48 uur van tevoren. Meer informatie vind je op de voucher.
  • Annuleren: minimaal 48 uur van tevoren.
  • De cruise gaat door bij minimaal 12 personen, wanneer deze niet doorgaat laat Amsterdam Boat Experience dit minimaal 24 uur van tevoren weten, waarna je een nieuwe datum kunt inplannen.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • De voucher(s) vind je dan ook in je account bij "Mijn veilingen".

Amsterdam Boat Experience

Amsterdam Boat Experience biedt van 2 december 2021 tot en met 23 januari 2022 een speciale vaarroute aan om het spektakel van het Amsterdam Light Festival vanaf het water te kunnen bewonderen. Geniet vanuit een luxe verwarmende en overdekte boot van de meesterwerken van internationale lichtkunstenaars, inclusief onbeperkt drankjes: bier, wijn, fris en een plakje overheerlijke kerststol!

Amsterdam Light Festival

Amsterdam Light Festival bestaat dit jaar 10 jaar – en dat vieren we samen! Tijdens deze jubileumeditie blikken we terug op tien jaar lichtkunst en keren de meest bijzondere, inspirerende en populaire werken van de afgelopen edities terug op de Amsterdamse wateren. In totaal zal er een twintigtal lichtkunstwerken langs de route worden geplaatst. De kunstwerken zijn afkomstig uit onze rijke collectie lichtkunst.

Vaartijden maandag t/m zondag:

  • 16:45 tot 18:00 uur
  • 18:25 tot 19:40 uur
  • 20:05 tot 21:20 uur
  • 21:45 tot 23:00 uur

Kijk voor meer informatie op de website van Amsterdam Boat Experience

Oosterdokskade 8
1011 AE Amsterdam