3,5 uur durende rondvaart met Rederij Cascade keuze uit verschillende rondvaarten!

Maak een heerlijke boottocht van 3,5 uur met Rederij Cascade. Je kunt kiezen uit de volgende vaarten: Cruise Touristique, Grensmaas Toer of Sluizentocht.

Maasbracht, Limburg

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

t.w.v. € 37,50

0 0

HOERA!

{{winner}}, je bent de winnaar

Niet gewonnen?

Wil je de veiling kopen voor € {{ bidList[0].amount }}

 Dit bedrag is exclusief administratie- en eventuele verzendkosten. Als je de veiling claimt ben je verplicht te betalen.

De winnaar is
{{winner}}

Win jij de volgende veiling?

Er is geen winnaar

Win jij de volgende veiling?

En de winnaar is...

€ 0 Nog geen biedingen
€ {{bid.amount}} {{bid.displayName}} {{bid.createdOn | parseDate}}
€ {{bid.amount}} {{bid.displayName}} {{bid.createdOn | parseDate}}

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

De veiling

De veiling

  • 2 tickets voor een 3,5 uur durende rondvaart met Rederij Cascade, t.w.v. € 37,50.
  • Keuze uit de volgende vaarten: Cruise Touristique, Grensmaas Toer, Sluizentocht, zie beschikbare opties.
  • De voucher is geldig t/m 24 oktober 2021.
  • Locatie: (tegenover) Havenstraat 20, 6051 CS Maasbracht.

Wat te verwachten

  • Best beoordeelde rederij in Limburg!
  • Je hebt keuze uit 3 verschillende vaarroutes.
  • De salons zijn overdekt en er is ook verwarming aan boord.
  • Centrale ligging in Limburg.
  • Gratis parkeren.

Goed om te weten

  • Kinderen t/m 3 jaar mogen gratis mee.
  • Honden mogen gratis mee aan boord (mits aangelijnd en uitgelaten).
  • De hele vloot is rolstoeltoegankelijk.
  • Zorg dat je uiterlijk 10 minuten voor afvaart aanwezig bent.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Voor de prijs die je per gewonnen ticket betaalt, kun je extra tickets bijkopen! Super voordelig, je betaalt namelijk maar eenmalig de € 5 administratiekosten.

Gebruikersvoorwaarden

  • Je ontvangt de voucher(s) na betaling direct per e-mail.
  • De voucher(s) vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen of klik op ‘tickets’ in de app.
  • Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen.
  • De voucher(s) is niet te gebruiken i.c.m. andere acties en is niet inwisselbaar voor contanten.
  • Kijk op de website van Rederij Cascade voor de actuele data en tijden.
  • De voucher is je entreebewijs. Toon deze vanaf je smartphone of neem hem geprint mee.
  • Print dit e-ticket uit en neem deze mee naar de rondvaart.
  • Tickets dienen voor het instappen ingewisseld te worden bij het personeel.

Meer info

Rondvaart met Rederij Cascade

Rederij Cascade is gevestigd aan de Cruise Terminal in Maasbracht en is het best beoordeelde rederij in Limburg. Tijdens de vaart geniet je van Limburgse gezelligheid, gastvrijheid en de prachtige natuur. Je kunt kiezen uit uit de volgende vaarten: Cruise Touristique, Grensmaas Toer, Sluizentocht.

Cruise Touristique

Deze minicruise met unieke belevenissen, duurt 3,5 uur en is het meest populair bij de crew van Rederij Cascade en is dan ook beslist een aanrader voor jong en oud.

Direct na vertrek vanuit Maasbracht verlaat het schip de haven en vaar je de Maas stroomafwaarts richting sluis Linne. Hier ervaar je hoe het is om te zakken in een sluis (verval ca. 4 meter). Vervolgens zet het schip koers richting Roermond. Ter hoogte van het maasdorpje Herten wordt de Maas verlaten voor de Zuidplas, één van de mooiste recreatieplassen van Limburg.

Op de Zuidplas kom je vlak langs de drijvende huisjes van Resort Marina Oolderhuuske en heb je een mooi uitzicht op de jachthaven en de watersportschool. Vervolgens wordt de plas overgestoken richting eiland Hatenboer. Tijdens een rondvaart rondom dit eiland heb je een schitterend uitzicht op de skyline van Roermond. Met een beetje geluk ben je getuige van de vele watervogels...

Grensmaas Toer

Direct na vertrek vanuit Maasbracht vaar je via de Grensmaas richting Maaseik in België. De Grensmaas vormt vanaf Wessem tot aan Maastricht een natuurlijke barrière tussen Nederland en België. Je vaart helemaal tot aan het punt waar de Maas bevaarbaar is voor beroeps- en recreatievaart! Vlakbij dit punt ligt de Belgische recreatieplas van Heerenlaak. Tijdens de retourvaart maak je kennis met een andere Belgische recreatieplas: de Spaanjerd. Op deze plas zijn er nog actieve baggermolens te vinden, waarmee zand en grind uit de bodem wordt gehaald.

De Grensmaas is bovenal een bijzonder natuur- en recreatiegebied. Het fietsveer bij Ohé en Laak, de watersporters op de plassen, maar ook de wilde dieren aan de oevers - zoals de paarden en runderen - zijn hiervan het bewijs. Ook het uitzicht op het natuurgebied Koningsteen vanaf de Grensmaas is adembenemend; de afgeknaagde bomen aan de oevers getuigen bovendien op de aanwezigheid van bevers!

Sluizentocht

Vanuit Maasbracht ​gaan de trossen los voor een ontdekkingsreis, dwars door het reusachtige Maasplassengebied (totaal 3000 ha) van Limburg. Onderweg passeer je maar liefst drie sluizen. In totaal een hoogteverschil van bijna 15 meter! Daarnaast kom je vlak langs het waterfront van Roermond met een mooi zicht op de Natalinitoren en de Christoffel kathedraal. Deze rondvaart duurt 3,5 uur. De kapitein vertelt je onderweg van alles over de bezienswaardigheden, want er valt echt van alles te bekijken!

Kijk voor meer op de website van
Rederij Cascade. 


Locatie

Havenstraat 20
6051 CS Maasbracht
Routebeschrijving

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.
Hiermee kun je veilingen delen via social media en kunnen wij constant de gebruikerservaring optimaliseren.