Populair

Met 2 personen naar attractiepark Phantasialand!

Ontdek de 6 prachtige gedecoreerde themagebieden Fantasy, Berlin, Deep in Africa, China Town, Mexico en Mystery in Phantasialand! Met meer dan 40 spectaculaire attracties en shows voor het hele gezin, heeft iedereen gegarandeerd een fantastische dag!

Bruhl, Duitsland

  • 2 tickets voor Phantasialand t.w.v. € 105.
  • Entree voor 2 personen van 12 t/m 59 jaar.
  • Geldig t/m 20 november 2020.
  • Locatie: Brühl - Duitsland (Berggeiststraße 31-41, 50321).

  • Ontdek de nieuwe wereld Rookburgh!
  • Geniet van meer dan 40 spectaculaire attracties!
  • Phantasialand biedt unieke attracties en spetterende shows voor de hele familie.
  • Phantasialand werd door de leden van de ANWB verkozen tot 1 van de leukste uitjes over de grens!
  • Maak een reis rond de wereld in de 6 verrassende themagebieden.
  • Ontdek de mysterieuze themawereld Klugheim en raas met Taron, de snelste en langste multi-lanceer-achtbaan van de wereld, door een imposant vulkaanlandschap!

  • Gratis toegang voor kinderen t/m 3 jaar. Let op: je moet hiervoor wel een gratis ticket reserveren. Op de betaalpagina kun je de gratis kinderticket aanvinken en vervolgens de reservering maken.
  • Tijdens de vakanties en weekenden is Phantasialand langer geopend!
  • Maximaal 8 vouchers per profiel.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

• Lees hier de maatregelen omtrent het coronavirus die Phantasialand heeft genomen om een bezoek zo veilig mogelijk te laten verlopen.
• Kijk op de website van Phantasialand voor de actuele informatie en openingstijden.

Phantasialand

Laat je fantasie de vrije loop in Phantasialand! Ontdek de zes prachtige gedecoreerde themagebieden Fantasy, Berlin, Deep in Africa, China Town, Mexico en Mystery en geniet van meer dan 40 spectaculaire attracties en wervelende shows voor het hele gezin, ook voor de allerkleinsten is er veel te ontdekken en de waaghalzen onder ons beleven in Phantasialand de spannendste thrillrides. Kortom: jong en oud beleeft samen een perfecte dag, ondergedompeld in een andere wereld!. Phantasialand werd dit jaar door de leden van de ANWB wederom verkozen tot 1 van de leukste uitjes over de grens!

Attracties

Phantasialand biedt attractiepret voor jong én oud! Ontdek de mysterieuze themawereld Klugheim en raas met Taron, de snelste en langste multi-lanceer-achtbaan van de wereld, door een imposant vulkaanlandschap! Deze spannende achtbaan verrast zelfs de dapperste achtbaanfan met twee megasnelle lanceringen en vliegensvlug bochtenwerk. Of stap in Raik, de snelste familie-boomerang-achtbaan en scheer tussen Taron en de machtige rotsen van Klugheim door: eerst vooruit en daarna achteruit! Niet ver van Klugheim vind je themagebied Mexico, waar je op expeditie gaat in Chiapas, de steilste wildwaterbaan ter wereld. Je vindt hier ook de favoriet van velen de op hol geslagen mijntreinachtbaan Colorado Adventure. Scheer vervolgens vliegensvlug door Afrika in de meermaals bekroonde inverted coaster Black Mamba en ga daarna met de hele familie op muizenjacht in de 3D-attractie Maus au Chocolat, uniek in Europa. Dit is slechts een kleine greep van alle attracties die Phantasialand rijk is. Voor de kleintjes is ook genoeg te beleven en kunnen hun mooiste fantasieën uit laten komen in de vele kinderattracties en het overdekte Wuze Town in themagebied Fantasy.

Ontdek de nieuwe wereld Rookburgh

Een wereldwijd ongeëvenaard avontuur, dat alle verbeelding voorbij gaat!

De hartslag van Rookburgh is ontwaakt! De Flying Launch Coaster F.L.Y., hotel Charles Lindbergh en de wereld van Rookburgh smelten hier samen tot een perfecte eenheid – en jij zit er midden in. Een unieke ervaring bij dag én nacht! Flying Launch Coaster F.L.Y.: 's werelds eerste Flying Launch Coaster en de langste Flying Coaster ter wereld. Een hele nieuwe achtbaanbeleving, de droom van vliegen komt uit! Liggend op je buik zal je de vrijheid van het vliegen voelen als nooit tevoren.

Beleef het complete avontuur in Rookburgh en slaap als een Aeronaut: in hotel Charles Lindbergh kun je het avontuur van de luchtvaart van dichtbij meemaken in jouw eigen privé-aeronautencabine - en de opwindende hartslag van Rookburgh tot in het kleinste detail voelen.

Ontdek culinair Rookburgh en geniet van huisgemaakte heerlijkheden, van zoet tot hartig hier is echt alles handgemaakt! Proef ook eens één van de 15 soorten craft bier of een spannende cocktailbowl.

Beleef een plek die het avontuur opnieuw definieert! In Rookburgh worden culinair genot & sfeer, hotel & achtbaan een perfecte eenheid. Hier kun je al jouw zintuigen onderdompelen in deze ongekende ervaring - en je dromen komen uit!

Shows

Phantasialand heeft niet alleen fantastische attracties, maar ook fantastische shows! Laat je meevoeren in een wereld vol adembenemende acts en schitterende decors.

Eten

Al dat avontuur maakt hongerig! In Phantasialand en de aangrenzende themahotels vind je uitgebreide keuze aan eetgelegenheden: een snelle hap of uitgebreid tafelen, er is voor iedereen wat wils. De verse pasta´s in restaurant Unter den Linden of de authentieke Mexicaanse tapas in restaurant Cocorico zijn absolute aanraders. Schuif in Klugheim aan in Rutmor´s Taverne en geniet van nostalgische gerechten die in gietijzeren pannen worden geserveerd. Of eet jij liever een typisch Duitse Currywurst met frietjes of een broodje gyros? Dat kan natuurlijk ook! In het Afrikaanse themahotel Matamba geniet je van een gevarieerd Afrikaans buffet in restaurant Zambesi of bestel je de lekkerste gerechten uit dit continent in het à la carte restaurant Bantu. In het Aziatische hotel Ling Bao kun je in het buffetrestaurant Bamboo proeven van het allerbeste wat de keukens van China, Japan, Thailand en Vietnam te bieden hebben. En ook in het à la carte restaurant Lu Chi geniet je van de lekkerste culinaire creaties uit het Verre Oosten. Ook het eten in Phantasialand voert je mee naar andere werelden! Eet smakelijk!

Hotels

Maak van je bezoek aan Phantasialand een onvergetelijke korte vakantie en verblijf midden in het avontuur in één van de twee themahotels. Als je op tijd boekt geniet je zelfs van een bijzondere vroegboekkorting! De twee themahotels bieden alle comfort in een bijzondere en unieke sfeer en liggen direct in het park. Afrikaanse familiehotel Matamba (2019 Tripadvisor Travellers´ Choice) laat je hier betoveren door de bonte kleuren en het authentieke ambachtwerk uit dit fascinerende continent. Perfect voor jonge avonturiers! Hotel Ling Bao (2014-2019 Tripadvisor Certificate of Excellence). Met een authentieke Aziatische sfeer, een verwarmd binnen- en buitenzwembad, de prachtige Oosterse tuin en de Mandala Spa, is het de ideale plek om te ontspannen.

Je vindt Phantasialand net over de Nederlandse grens, in Brühl (vlakbij Keulen). Er is voldoende parkeergelegenheid bij het pretpark, parkeren kost € 6 per auto (gelieve contant meenemen). Wil je met het openbaar vervoer naar Phantasialand? Vanaf station Brühl Mitte en Brühl Hauptbahnhof rijden er shuttlebussen naar Phantasialand, een ticket voor de heen- en terugreis kost € 3 per persoon.

Kijk voor meer informatie op de website van Phantasialand.

Berggeiststraße 31-41
50321 Bruhl