Geniet van een compleet wandelarrangement in Schin op Geul voor 2 personen!

Geniet van een compleet wandelarrangement met ontvangst met koffie en Limburgse vlaai + wandelkaart + een overheerlijke kipschnitzel, Limburgs zuurvlees of goulash met frites en salade bij terugkomst.

Walem, Limburg

t.w.v. € 35,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • Een compleet wandelarrangement met koffie en vlaai + wandelkaart + kipschnitzel. Limburgs zuurvlees of goulash met frites en salade, t.w.v. € 35.
  • De voucher is 3 maanden geldig na het winnen van de veiling.
  • Locatie: Party & Bowling centrum Schin op Geul (Walem 7, 6342 PA).

  • Koffie en Limburgse vlaai bij ontvangst + wandelkaart + bij terugkomst een overheerlijke kipschnitzel, Limburgs zuurvlees of goulash met frites en salade.
  • Geniet van prachtige wandelgebieden rondom Walem, Schin op Geul, Klimmen en Valkenburg.
  • Maak een keuze uit een van de 21 wandelingen variërend van 5 tot 22 km.
  • Gastvrij, authentieke sfeer en heerlijk Bourgondisch eten.
  • Het hele weekend geldig.
  • Je kunt gratis parkeren op locatie.

  • Je dient telefonisch te reserveren. Meer informatie vind je op de voucher.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • De voucher(s) geeft eenmaal toegang tot het Archeon en wordt bij de ingang op uniekheid gecontroleerd.
  • Lees hier de maatregelen omtrent het coronavirus die ze hebben genomen om een bezoek zo veilig mogelijk te laten verlopen.
  • Kijk op de website van Party & Bowling centrum Schin op Geul voor de actuele informatie en openingstijden.

Compleet wandelarrangement Schin op Geul

Het Zuid-Limburgse landschap nodigt uit tot het maken van mooie wandeltochten. Jij weet het als geen ander. Party & Bowlingcentrum Schin op Geul heeft 21 wandelingen samengesteld. Zij bieden jou de mogelijkheid om deze mooie routes te lopen met als vertrek- en eindpunt het Party & Bowling Centrum.

Party & Bowling Centrum Schin op Geul is direct gelegen aan een prachtig natuurgebied in het prachtige Heuvelland. Deze prachtige omgeving biedt dan ook de perfecte locatie voor ontspanning en een heerlijke wandeling door het Geuldal en Gerendal. Je loopt over o.a. veldwegen, graspaden, langs de Geul, bospaden en verharde wegen.

Je wordt hartelijk ontvangen met een heerlijk kopje koffie of thee met een stuk Limburgse vlaai. Hierna kun je genieten van een wandeling door het 5-sterren landschap, je kunt een keuze maken uit 21 prachtige routes variërend van 5 km tot 22 km. Je krijgt een mooie wandelkaart mee. Bij terugkomst ga je genieten van overheerlijk zuurvlees of een kipschnitzel of huisgemaakte goulash met frites en salade.

Bekijk alle wandelroutes en de actuele informatie op de website van Party & Bowling Centrum Schin op Geul.

Walem 7
6342 PA Walem