7 uur durende Vespa scootertocht door Belgisch Limburg!

Stap op een Vespa en maak een toer door de mooie omgeving van Maaseik! De Vespa Primavera van Fiets- en Vespaverhuur Maro is inclusief route, verzekering en helm.

  • 7 uur rijden op een Vespa van Fiets- en Vespaverhuur Maro, t.w.v. € 90.
  • Op 1 Vespa kunnen 2 personen (tegen betaling).
  • De voucher is geldig t/m 30 oktober 2021.
  • Locatie: Jagersborgweg 13, B-3680 België.

  • Geniet van een prachtige tocht door Belgisch Limburg!
  • Een bijzonder, mooi en ontspannen dagje uit!
  • WA-Verzekering en helm zijn inbegrepen.
  • De route brengt je langs de Maasplassen en als hoogtepunt het romantische dorpje Thor.
  • Er hoeft geen borg betaald te worden!

  • Let op: Een tweede persoon op de Vespa mogelijk tegen een meerprijs van €15 (ter plekke te voldoen).
  • Je dient de scooter om 10.00 uur op te halen.
  • De scooter moet uiterlijk om 17.00 uur ingeleverd zijn.
  • Inclusief standaard verzekering, helm en route van 50 kilometer.
  • De minimumleeftijd is 18 jaar en je dient in het bezit te zijn van een geldig (scooter)rijbewijs.
  • De Vespa dient weer met volle tank te worden afgeleverd.
  • Het is verplicht om een helm te dragen op de Vespa (kan bijgeboekt worden op locatie).
  • Je bent zelf aansprakelijk voor eventuele schade aan het voortuig (dit geldt niet als je vooraf de schade afkoopt voor € 25,- op locatie).
  • Tijdens het weekend, alsook op feestdagen en brugdagen, geldt er een extra toeslag van €25,- per boeking (op locatie te voldoen).
  • Tjidens het hoogseizoen (van 12 juli tot 13 augustus) geldt er een extra toeslag van €15,- (op locatie te voldoen).

  • De voucher(s) geeft eenmaal toegang tot en wordt bij de ingang van op uniekheid gecontroleerd.
  • Kijk op de website van Fiets- en Vespaverhuur Maro voor de actuele informatie en openingstijden

7 uur rijden op een Vespa van Fiets- en Vespaverhuur Maro

Tour samen 7 uur lang door Belgisch Limburg op een authentieke Vespa Primavera. De route brengt jullie langs de Maasplassen en als hoogtepunt het romantische dorpje Thorn. Beleef een heerlijk dagje in de buitenlucht en ontdek de prachtige omgeving van Maaseik!

Kijk voor meer informatie op de website van Vespa van Fiets- en Vespaverhuur Maro.