Meerijden op hoge snelheid met een professionele coureur op verschillende locaties!
Ronkende motoren, benzine en verbrand rubber. Ervaar het tijdens een Taxi Experience bij Driving-Fun. Rij mee op hoge racesnelheid met een professionele coureur. De coureur zal op topsnelheid het prachtige circuit naar keuze laten zien!
Meerijden op hoge snelheid met een professionele coureur op verschillende locaties!
Ronkende motoren, benzine en verbrand rubber. Ervaar het tijdens een Taxi Experience bij Driving-Fun. Rij mee op hoge racesnelheid met een professionele coureur. De coureur zal op topsnelheid het prachtige circuit naar keuze laten zien!
Ronkende motoren, benzine en verbrand rubber. Ervaar het tijdens een Taxi Experience bij Driving-Fun. Rij mee op hoge racesnelheid met een professionele coureur. De coureur zal op topsnelheid het prachtige circuit naar keuze laten zien!
De veiling
- Taxi Experience Normaal op verschillende locaties, t.w.v. €130.
- Entree voor 1 persoon.
- De voucher is 3 maanden geldig na het winnen van de veiling.
- Locatie: Spa, Zandvoort, Assen, Zolder, Bilster Berg, Meppen.
Wat te verwachten
- Meerijden op hoge racesnelheid met een professionele coureur.
- Rijden in een BMW e36 325i !
- Ervaar de geur van ronkende motoren, benzine en verbrand rubber.
- Mogelijk op verschillende locaties, zie 'locatie'. Bekijk hier de beschikbare dagen per locatie. *data onder voorbehoud
- Jij beleeft de ultieme adrenalinekick.
- Ook geldig in het weekend.
Goed om te weten
- Je rijdt mee met een ervaren coureur, maar rijdt niet zelf.
- Mogelijk op verschillende locaties: Spa, Zandvoort, Assen, Zolder, Bilster Berg, Meppen.
- Per locatie verschilt het aantal rondes.
- Vooraf reserveren is verplicht!
- Minimumleeftijd is 16 jaar.
- Het dragen van een balaclava in de auto is op dit moment verplicht (ontvang je op locatie).
Gebruikersvoorwaarden
- Je ontvangt de voucher(s) na betaling direct per e-mail.
- De voucher(s) vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen of klik op ‘tickets’ in de app.
- Je voucher(s) is je entreebewijs. Download de voucher(s) vanuit je app en laat ze scannen vanaf je smartphone of print de voucher(s) uit.
- Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen.
- De voucher(s) is niet te gebruiken i.c.m. andere acties en is niet inwisselbaar voor contanten.
- Let op: het reserveren van een datum is verplicht, op basis van beschikbaarheid!
- Ook Driving-fun houdt zich strikt aan de maatregelen rondom het coronavirus.
- Kijk op de website van Driving-Fun voor de actuele informatie en openingstijden.
Locatie
Burgemeester van Alphenstraat 108
2041 KP Zandvoort
De Haar 9
9405 TE Assen
- -
3550 Heusden-Zolder
Am Rögelberg 16
49716 Meppen
Bad Driburg 1
33014 Bilster Berg
Route du Circuit 55
4970 Stavelot
Meer informatie
Taxi Experience Normaal
Houd jij van de geur van ronkende motoren, benzine en verbrand rubber? Boek dan snel jouw taxi ervaring. Je gaat hierbij meerijden op hoge racesnelheid met een professionele coureur. De coureur zal jou op topsnelheid het prachtige circuit naar keuze laten zien! Op een racecircuit in Nederland, België óf Duitsland beleef jij een échte adrenalinekick. Je rijdt mee in een BMW e36 325i die het uiterste limiet bereikt.
Het aantal rondes is afhankelijk van het circuit dat jij kiest:
- Circuit Zandvoort (NL): 3 rondes meeracen met een professionele coureur
- TT-Circuit Assen (NL): 3 rondes meeracen met een professionele coureur
- Zolder (BE): 3 rondes meeracen met een professionele coureur
- Bilster Berg (DE): 3 rondes meeracen met een professionele coureur
- Meppen (DE): 5 rondes meeracen met een professionele coureur
- Spa-Francorchamps (BE): 2 rondes meeracen met een professionele coureur
Kijk voor meer informatie op de website van Driving-Fun.
Momenteel uitverkocht
Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.