Meerijden op hoge snelheid met een professionele coureur op verschillende locaties!

Ronkende motoren, benzine en verbrand rubber. Ervaar het tijdens een Taxi Experience bij Driving-Fun. Rij mee op hoge racesnelheid met een professionele coureur. De coureur zal op topsnelheid het prachtige circuit naar keuze laten zien!

Diverse locaties

t.w.v. € 130,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • Taxi Experience Normaal op verschillende locaties, t.w.v. €130.
  • Entree voor 1 persoon.
  • De voucher is 3 maanden geldig na het winnen van de veiling.
  • Locatie: Spa, Zandvoort, Assen, Zolder, Bilster Berg, Meppen.

  • Meerijden op hoge racesnelheid met een professionele coureur.
  • Rijden in een BMW e36 325i !
  • Ervaar de geur van ronkende motoren, benzine en verbrand rubber.
  • Mogelijk op verschillende locaties, zie 'locatie'. Bekijk hier de beschikbare dagen per locatie. *data onder voorbehoud
  • Jij beleeft de ultieme adrenalinekick.
  • Ook geldig in het weekend.

  • Je rijdt mee met een ervaren coureur, maar rijdt niet zelf.
  • Mogelijk op verschillende locaties: Spa, Zandvoort, Assen, Zolder, Bilster Berg, Meppen.
  • Per locatie verschilt het aantal rondes.
  • Vooraf reserveren is verplicht!
  • Minimumleeftijd is 16 jaar.
  • Het dragen van een balaclava in de auto is op dit moment verplicht (ontvang je op locatie).

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • Let op: het reserveren van een datum is verplicht, op basis van beschikbaarheid!
  • Ook Driving-fun houdt zich strikt aan de maatregelen rondom het coronavirus.
  • Kijk op de website van Driving-Fun voor de actuele informatie en openingstijden.

Taxi Experience Normaal

Houd jij van de geur van ronkende motoren, benzine en verbrand rubber? Boek dan snel jouw taxi ervaring. Je gaat hierbij meerijden op hoge racesnelheid met een professionele coureur. De coureur zal jou op topsnelheid het prachtige circuit naar keuze laten zien! Op een racecircuit in Nederland, België óf Duitsland beleef jij een échte adrenalinekick. Je rijdt mee in een BMW e36 325i die het uiterste limiet bereikt.

Het aantal rondes is afhankelijk van het circuit dat jij kiest:

  • Circuit Zandvoort (NL): 3 rondes meeracen met een professionele coureur
  • TT-Circuit Assen (NL): 3 rondes meeracen met een professionele coureur
  • Zolder (BE): 3 rondes meeracen met een professionele coureur
  • Bilster Berg (DE): 3 rondes meeracen met een professionele coureur
  • Meppen (DE): 5 rondes meeracen met een professionele coureur
  • Spa-Francorchamps (BE): 2 rondes meeracen met een professionele coureur

Kijk voor meer informatie op de website van Driving-Fun.

Burgemeester van Alphenstraat 108
2041 KP Zandvoort

De Haar 9
9405 TE Assen

3550 Heusden-Zolder

Am Rögelberg 16
49716 Meppen

Bad Driburg 1
33014 Bilster Berg

Route du Circuit 55
4970 Stavelot