Kom met 2 personen plezier maken in Steinerbos Belevenispark

Klimmen, klauteren, zwemmen, glijden, springen en roeien. Belevenispark Steinerbos is maar liefst 33 hectare groot én heeft zelfs een kinderboerderij. Kortom, er is genoeg te beleven voor jong en oud.

Stein, Limburg

Dit bedrag is excl. € 5,50 administratiekosten

  • 2 Entreetickets voor Steinerbos Belevenispark vanaf 2 jaar, t.w.v. €19,90.
  • De voucher is 3 maanden geldig na het winnen van de veiling.
  • Locatie: Stadhouderslaan 220, 6171KP, Stein.

  • Met een grote van maar liefst 300.000 m2 is er genoeg te beleven in Steinerbos!
  • Ga op avontuur en bewandel het Blotevoetenpad, of race tegen je vrienden op de skelterbaan.
  • Knuffel met de dieren op de kinderboerderij.
  • Neem een duik in het buitenbad, kom glijden van de reuze glijbaan of spring meters hoog op het springkussen.
  • Gratis toegang voor kinderen t/m 1 jaar.
  • Minder weer of regen? Geniet van uren speelplezier in de binnenspeeltuin!
  • Gratis parkeren!

  • Met een entree ticket heb je toegang tot de volgende faciliteiten:
    - Speelbos
    - Blotevoetenpad
    - Natuurspeeltuin
    - Kinderboerderij
    - Skelterbaan
    - Reuzeglijbaan
    - Reuze springkussen
    - Roeivijver
    - Buitenbad
    - Binnenspeeltuin.
Tickets bijkopen

  • Je voucher(s) is je entreebewijs. Download de voucher(s) op je smartphone of print de voucher(s) uit.
  • Kijk op de website van belevenispark Steinerbos voor de actuele informatie en openingstijden.

Steinerbos Belevenispark tickets

Belevenispark Steinerbos in centraal Limburg ligt middenin een prachtig groene omgeving. Het park is maar liefst 33 hectare groot en al 75 jaar is het Steinerbos een begrip in Limburg. Het is dé plek waar iedereen op adem kan komen. In het Steinerbos is meer dan genoeg te beleven, zo kun je onder andere klimmen, klauteren, zwemmen en roeien. Verder kan je je vrienden uitdagen en tegen elkaar racen op de skelterbaan! na de spannende race volg je het blotevoetenpad om vervolgens op een boomstam te balanceren in de natuurspeeltuin. Nog niet uitgespeeld? Spring meters hoog op het reuze springkussen, neem een duik in het buitenbad, glij van de reuze glijbaan, of knuffel met de dieren op de kinderboerderij. Genoeg te beleven in belevenispark Steinerbos!

In het park zijn meerdere horecapunten en kiosken waar je terecht kan voor way te eten of te drinken. Op deze plaatsen is het nuttigen van eigen eten niet toegestaan. In de rest van het park is dit wel toegestaan.

Voor een volledig overzicht van het park en alle faciliteiten bekijk hier de plattegrond.

Kijk voor meer informatie op de website van Steinerbos.

Stadhouderslaan 220
6171KP Stein