Scootertocht door het prachtige Limburgse Heuvelland (9 uur)!

Ontdek Zuid Limburg op een mooie stijlvolle scooter en maak een heerlijke tocht door het pittoreske Valkenburg, historisch Maastricht of het prachtige Limburgse Heuvelland. Scooter rijden is leuk!

t.w.v. € 55,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • Scooter huren bij Scooterverhuur Valkenburg, maximaal 9 uur, t.w.v. € 55.
  • Op 1 scooter kunnen 2 personen (1 voucher nodig).
  • Geldig t/m 1 oktober 2021.
  • Locatie: Walem 7, 6342 PA Walem.

  • Ontdek het prachtige Limburgse Heuvelland op een mooie stijlvolle scooter!
  • Geniet van het landschap en de wind door je haren.
  • Beleef een heerlijke dag in de buitenlucht.
  • Scooterverhuur Valkenburg is Limburgs bekendste verhuurbedrijf.
  • Gratis pechservice en bij slecht weer annuleren mogelijk.
  • Geldig in het weekend en gratis parkeren op afhaalplaats.
  • Je ontvangt een gratis routekaart.
  • Een leuk dagje uit, alleen of met je vrienden.

  • Geen borg en helmplicht alleen nodig in het buitenland.
  • Minimum leeftijd is 18 jaar.
  • Je dient het volgende mee te nemen: geldig legitimatiebewijs (ID-Kaart, Paspoort, Rijbewijs) en adres legitimatie.
  • Eigen risico bij schade is €175. Eigen risico kan afgekocht worden (tot €0) voor € 10 per scooter.
  • De scooter wordt met volle tank afgeleverd. Indien de scooter niet is afgetankt kan een tank worden afgekocht voor € 10.
  • Afhalen scooter is mogelijk tussen 10.00 en 12.00 uur en voor 20.00 uur terug.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • De voucher(s) geeft eenmaal toegang tot en wordt bij de ingang van op uniekheid gecontroleerd.
  • Kijk op de website van Scooterverhuur Valkenburg voor de actuele informatie en openingstijden.

Scooterverhuur Valkenburg

Verken het prachtige Limburgse Heuvelland op een mooie stijlvolle scooter van Limburgs bekendste verhuurbedrijf: Scooterverhuur Valkenburg. Maak een tocht van maar liefst 9 uur lang door het pittoreske Valkenburg, historisch Maastricht of het prachtige Limburgse Heuvelland. Zuid-Limburg is geliefd om zijn heuvelachtige landschap, in het bijzonder het zuidelijke Heuvelland. Er zijn veel cultuurhistorische landschapselementen als kastelen, watermolens, vierkantshoeven, vakwerkhuizen, wegkruizen en wegkapelletjes te vinden. Onder meer Maastricht en Valkenburg zijn bekende toeristische trekpleisters.

Kijk voor meer informatie op de website van Scootertocht Valkenburg