2 tickets voor 2 uur klimmen bij Park het Plateau in Limburg!

Avonturiers opgelet! Ga 2 uur lang klimmen bij Park het Plateau in het Schutterspark in Brunssum. Klim 4 unieke en spannende klimroutes en trotseer hindernissen op een hoogte van 3,5 tot 7 meter.

Brunssum, Limburg

t.w.v. € 43,90

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 2 entreetickets voor 2 uur klimmen bij Park het Plateau, t.w.v. € 43,90.
  • De voucher is geldig op de door jou gekozen dag.
  • Locatie: Brunssum (Ganzepool 17 6443 WZ).

  • 2 uur lang onbeperkt klimmen.
  • Klim 4 unieke en spannende klimroutes met uitdagende elementen!
  • Trotseer hindernissen op een hoogte van 3,5 tot 7 meter.
  • Beklim touwladders, lianen, houten wiebelbruggen en glijd via een zipline langs de bomen weer naar beneden.
  • Er zijn altijd deskundige outdoorinstructeurs aanwezig voor de veiligheid en om jou te helpen.
  • Voor niet-klimmers is het klimbos gratis toegankelijk.

  • De minimum leeftijd is 5 jaar. Kinderen tussen 5 en 7 mogen enkel klimmen onder begeleiding (Wilhelminaroute).
Tickets bijkopen

  • De voucher(s) geeft eenmaal toegang tot Park het Plateau en wordt bij de ingang op uniekheid gecontroleerd.
  • Let op: het reserveren van een datum is momenteel verplicht, op basis van beschikbaarheid!
  • Kijk op de website van Park het Plateau voor de actuele informatie en openingstijden.

Klimbos Park het Plateau

Klimbos Park het Plateau is gelegen in het Schutterspark in Brunssum. Het klimbos bestaat uit 4 klimroutes. Deze klimroutes hebben allen een bijzondere naam. De namen zijn afgeleid van de mijnen die in het midden van de vorige eeuw in deze regio voor veel werkgelegenheid hebben gezorgd. De namen zijn: Wilhelmina, Hendrik, Emma en Maurits. Hierbij is voor iedere klimmer Wilhelmina de startroute. Dit is de gemakkelijkste route. Elke route start met het beklimmen van een klimwand. Onderaan de klimwand haak je aan in het doorlopend veiligheidssysteem. Aan het eind van elke route ga je weer naar beneden via een tokkelbaan(tje). Vervolg hierna je route door het bos en start bij een volgende klimroute. Ook hier daal je weer via de tokkelbaan naar beneden. Voor niet-klimmers is het klimbos gratis toegankelijk. Voor niet-klimmers is het klimbos gratis toegankelijk. Let erop dat je dicht schoeisel draagt!

  • Route 1 Wilhelmina: vanaf 5 jaar.
  • Route 2 Hendrik: vanaf 8 jaar.
  • Route 3 Emma: vanaf 8 jaar.
  • Route 4 Maurits: vanaf 16 jaar.

Kijk voor meer informatie op de website van Park het Plateau.

Ganzepool 17
6443 WZ Brunssum