4 tickets voor GroenExpo Bloem & Tuin in Nuenen!
Maak kans op €1000 euro!

4.5 / 5 (2 beoordelingen)

GroenExpo Bloem & Tuin is hét evenement voor iedereen die van het buitenleven houdt. Van 22 juli t/m 31 juli 2022 is de GroenExpo Bloem & Tuin te bewonderen in de bossen van Landgoed Gulbergen in Nuenen!

Maak kans op €1000 euro!

4.5 / 5 (2 beoordelingen)

  • 4 tickets voor GroenExpo Bloem & Tuin in Nuenen, t.w.v. €60.
  • De voucher(s) is geldig in de periode van 22 juli t/m 31 juli 2022.
  • Locatie: Schoutse Vennen 15, 5674TK Nuenen.

  • Tijdens de wandeling door het natuurgebied Gulbergen kom je langs prachtige bloemen en planten.
  • Laat je inspireren door internationale en nationale bloemenkwekers.
  • Je kunt een stem uitbrengen op bloemen en planten die de afgelopen tijd op de markt zijn verschenen.
  • Er zijn foodtrucks met een afwisselend aanbod aan eten en drinken.
  • Een leuk dagje uit voor het hele gezin!
  • Voor de kinderen is er een natuurquiz, natuureducatie, knutselworkshops en een speeltuin.
  • Doe mee aan de fotowedstrijd en win een cheque van €250! Kijk hier voor meer informatie.

  • Kinderen t/m 14 jaar mogen onder begeleiding gratis naar binnen.
  • Dagelijks geopend van 10:00 uur tot 18:00 uur.
  • Honden zijn toegestaan, mits ze zijn aangelijnd.
  • Het bosgebied wordt zo goed mogelijk rolstoelvriendelijk gemaakt. Bij hevige regenval kun je het beste telefonisch de actuele situatie opvragen.
  • Auto parkeren gehele dag €6. Ter plekke te voldoen.
  • Fiets parkeren gehele dag €1. Ter plekke te voldoen.

  • De voucher(s) vind je terug in je profiel bij gewonnen veilingen.
  • Je voucher(s) is je entreebewijs. Download de voucher(s) op je smartphone of print de voucher(s) uit.
  • Kijk op de website van GroenExpo Bloem & Tuin voor de actuele informatie en openingstijden.

Schoutse Vennen 15
5674TK Nuenen

GroenExpo Bloem & Tuin

Tuininspiratie in een sfeervolle omgeving
De meest bijzondere planten, prachtige bloemen, tuin design etc. Kortom alle ingrediënten om alle tuinen en balkons nog sfeervoller te maken: je vindt het dus allemaal bij GroenExpo Bloem & Tuin. Tijdens dit buiten evenement wordt al het moois op het gebied van buitenleven samengebracht op een prachtige locatie midden in de bossen van Landgoed Gulbergen in Nuenen. Laat je inspireren door de nieuwste trends, ontdek unieke bloem- en plantsoorten en maak kennis met de mooiste producten en beste leveranciers om jouw buitenomgeving om te toveren tot een droomtuin!

Voor het hele gezin
GroenExpo Bloem & Tuin is hét evenement voor iedereen die van het buitenleven houdt en zich wil laten verassen door de schoonheid van de natuur. Of je nou je tuin wil veranderen of gewoon inspiratie wilt opdoen, zelf groene vingers hebt, of vooral wilt genieten van je tuin. De gezellige ambiance van het uitgebreide programma maken maken GroenExpo Bloem & Tuin het perfecte dagje uit! Voor kinderen is er dit jaar veel plezier te beleven. Er komt een natuurquiz, natuureducatie, workshops en er is een speeltuin.

Kijk op de website van GroenExpo Bloem & Tuin voor meer informatie.