Autopuzzeltocht + lunch to go + escape game voor thuis bij De Appelsche Hof!

1.0 / 5 (1 beoordeling)

Ontdek de prachtige omgeving van Appelscha met een unieke autopuzzeltocht van De Appelsche Hof: inclusief een lunchpakket to go en een escape game voor thuis!

1.0 / 5 (1 beoordeling)

  • 2 tickets voor een autopuzzeltocht + lunch to go en escapegame voor thuis bij De Appelsche Hof t.w.v. €42,70.
  • De voucher is 3 maanden geldig na het winnen van de veiling.
  • Geldig op vrijdag, zaterdag of zondag.
  • Locatie: De Appelsche Hof, Boerestreek 7, 8426 BM Appelscha.

  • Inclusief een lekkere lunch voor onderweg: sapje, krentenbol, broodje ham en/of kaas en zoete lekkernij.
  • Ontdek de prachtige omgeving van Appelscha op een unieke manier.
  • Aan de hand van foto's en vragen zoek jij samen met je medereizigers de weg.
  • Een gezellig uitje om samen met je partner of met het hele gezin te doen.
  • Inclusief een spannende escape game om thuis te spelen!

  • Na aankoop dien je een dag en tijd te reserveren.

  • Let op: het reserveren van een datum en tijd is noodzakelijk.
  • Kijk op de website van De Appelsche Hof voor de actuele informatie.

Boerestreek 7
8426 BM Appelscha

Autopuzzeltocht + lunch to go + escapegame voor thuis bij De Appelsche Hof

Heb jij zin in een gezellig uitje samen met je partner of het hele gezin? Kom dan naar De Appelsche Hof! Tijdens een autopuzzeltocht ontdek je de wijde omgeving van Appelscha op een geheel unieke manier. Aan de hand van verschillende foto's en vragen zoek je samen met je medereizigers de weg langs diverse bezienswaardigheden. Je speelt het spel met minimaal 2 personen (1 bestuurder en 1 navigator).

De tocht komt onder andere door Oude Willem, Diever, Oldendiever, Wapse, Vledder, Wateren, Zorgvlied, Doldersum, Elsloo, Makkinga, Ravenswoud, het liefdesbruggetje in Oosterwolde, het Gevangenismuseum in Veenhuizen en door het beroemde Fochteloërveen. Geniet onderweg van een lekkere lunch to go.

Het lunchpakket bestaat uit (per persoon):

  • Sapje
  • Krentenbol met of zonder boter
  • Broodje ham en/of kaas met rauwkost
  • Botercupje + mes
  • Zoete lekkernij

Escapegame voor thuis

Het Geheim van de Bosbergtoren

Sinds kort gonst het van de geruchten in het rustieke dorpje Appelscha aan de rand van het Drents Friese Woud. Er is een pakketje uit de vorige eeuw gevonden in De Bosbergtoren op de glazen vloer van één van zijn zijtakken. Dit pakketje gaat nu van hand tot hand. Het pakketje bestaat uit een envelop met 5 kaarten erin vol met aanwijzingen, puzzels, raadsels, foto’s, tekeningen, geheimschrift, spreuken YouTube-filmpjes en cijfers. Kunnen jullie het geheim van De Bosbergtoren ontrafelen?

Shame or Fame

Ga aan de slag met de 5 kaarten en zoek alle 11 de codes bij elkaar, die je aan de hand van het kabouteralfabet in de juiste volgorde moet zien te zetten. Weten jullie met goed teamwork, tactisch denkwerk en een portie gezond verstand de code te kraken? Geschikt voor 2 tot 5 personen.

Kijk voor meer informatie op de website van De Appelsche Hof.