2 tickets voor Kasteeltuinen Arcen!

Beleef bij Kasteeltuinen Arcen de historie en ontdek meer dan 15 unieke tuinen die zijn aangelegd rondom een historische buitenplaats met een 17e eeuws kasteel.

Arcen, Limburg

t.w.v. € 39,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 2 tickets voor Kasteeltuinen Arcen t.w.v. € 39.
  • De voucher is geldig op de door jou gekozen dag, zie kalender voor de beschikbare data.
  • Kasteeltuinen Arcen is geopend van 1 april t/m 30 oktober 2022.
  • Let op!  De tickets zijn niet geldig tijdens Elfia (17 & 18 september) en Enchanted Gardens (14 t/m 30 oktober).
  • Locatie: Arcen (Lingsforterweg 26, 5944 BE).

  • Kasteeltuinen Arcen is meer dan 32 hectare groot, waarin 15 unieke tuinen te bewonderen zijn.
  • Geniet van tuinen met prachtige vijverpartijen en schitterende watervallen.
  • De tuinen zijn aangelegd rondom een historische buitenplaats met een 17e -eeuws kasteel.
  • Kasteeltuinen Arcen is al zes keer verkozen tot Leukste uitje Limburg door de ANWB Eropuit.
  • Speel gratis minigolf op de avontuurlijke 21-holes minigolfbaan en ga op ontdekkingstocht met de speurtocht.

  • Gratis toegang voor kinderen t/m 3 jaar. Kinderen 4 t/m 17 jaar in juli en augustus gratis. Eén kind per betalende volwassene.
  • De meeste paden in Kasteeltuinen Arcen zijn toegankelijk voor rolstoelen, rollators, bolderkarren en kinderwagens. Enkele paden zijn niet toegankelijk voor mindervaliden, dit wordt duidelijk kenbaar gemaakt bij de desbetreffende paden.
  • Parkeren kost € 6 per dag.
Tickets bijkopen

  • Na het winnen van de veiling kies je een dag en tijd op basis van beschikbaarheid.
  • Lees hier de maatregelen omtrent het coronavirus die Kasteeltuinen Arcen heeft genomen om een bezoek zo veilig mogelijk te laten verlopen.
  • Kijk op de website van Kasteeltuinen Arcen voor de actuele informatie en openingstijden.

Kasteeltuinen Arcen

Ben je een natuurliefhebber of wil je een keer een verrassend dagje uit? Breng dan zeker een bezoek aan het meest veelzijdige bloemen- en plantenpark van Europa. Beleef de historie en bewonder hier urenlang meer dan 15 unieke tuinen, vele vijverpartijen en watervallen die zijn aangelegd rondom een historische buitenplaats met een 17e eeuws kasteel. Neem tussen het wandelen door plaats op een bankje en geniet van het prachtige uitzicht. Het historische Kasteel Arcen met wisselende exposities is ook zeker een bezoekje waard.

Volop kinderplezier

Kasteeltuinen Arcen biedt ook volop speelplezier voor kinderen! Ze kunnen gratis minigolven op de prachtige 21-holes minigolfbaan, ravotten bij het speelstrand en ze kunnen in de Aaiweide knuffelen met vlaamse reuzen en geitjes. Bovendien organiseert het park extra activiteiten als een gratis rondleiding door het park en leuke activiteiten zoals ontdektochten voor kinderen.

Kasteeltuinen Arcen ligt in het Noord-Limburgse Arcen tussen Venlo en Nijmegen. Het pittoreske dorpje ligt vlakbij de Duitse grens en op slechts 10 minuten rijden van Venlo. Indien je met de auto reist, kun je voor € 6 je auto parkeren. Reis je met het openbaar vervoer? Stippel dan je route uit op de website van 9292

Kijk voor meer informatie op de website van Kasteeltuinen Arcen

Lingsforterweg 26
5944 BE Arcen