2 tickets voor Het Scheepvaartmuseum in Amsterdam!

Reizen door de tijd? Het kan in Het Scheepvaartmuseum! Stap aan boord van het imposante VOC-schip de Amsterdam en beleef hoe het leven aan boord was in de 18eeuw.

Amsterdam, Noord-Holland

t.w.v. € 33,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 2 tickets voor het Scheepvaartmuseum Amsterdam t.w.v. € 33.
  • Entree voor 2 personen
  • Geldig t/m 31 december 2020.
  • Locatie: Het Scheepvaartmuseum Amsterdam (Kattenburgerplein 1, 1018 KK).

  • Vijf eeuwen maritieme geschiedenis!
  • Beleef de gouden eeuw zoals men vroeger deed!
  • Ontdek de spectaculaire Virtual Reality tijdreis van het VOC-schip.
  • Sfeervolle tentoonstellingen en educatieve programma's.
  • Eén van de grootste maritieme collecties ter wereld.
  • Een educatief museum, leuk voor jong én oud!
  • Beoordeeld met 4,5 sterren op Tripadvisor!

  • Het VOC-schip Amsterdam is van 3 september 2020 t/m januari 2021 niet te bezoeken i.v.m. groot onderhoud. Gedurende dit onderhoud meert het schip de Clipper Stad Amsterdam aan bij Het Scheepvaartmuseum. De clipper is elke woensdag en zondag van 11-16 uur voor publiek geopend (op vertoon van een geldig identiteitsbewijs. Lees hier meer over de openingstijden en het programma aan boord van dit schip.
  • Het Scheepvaartmuseum is op maandagen dicht, met uitzondering van schoolvakanties (12, 19 oktober en 21, 28 december).
  • Het museum is op 25 december gesloten.
  • Bekijk hier de actuele beschikbaarheid: https://tickets.hetscheepvaartmuseum.nl/nl/tickets

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • De voucher(s) geeft eenmaal toegang tot het Scheepsvaartmuseum en wordt bij de ingang van het Scheepsvaartmuseum op uniekheid gecontroleerd.
  • Lees hier de maatregelen omtrent het coronavirus die het scheepsvaartmuseum  heeft genomen om een bezoek zo veilig mogelijk te laten verlopen.

Ontdek Het Scheepvaartmuseum Amsterdam

Ontdek hoe het maritiem leven zich in de afgelopen 5 eeuwen afspeelde. Op een prachtige locatie in Amsterdam staat het monumentale gebouw uit 1656. Daniel Stalpaert heeft dit pand ontworpen als pakhuis van de Admiraliteit van Amsterdam. In de Gouden Eeuw werd het Zeemagazijn gebouwd, Amsterdam was destijds de grootste haven ter wereld. Nog altijd is het Zeemagazijn één van de indrukwekkendste gebouwen in de regio.

50 topstukken
Onlangs is de nieuwe Hoofdgalerij geopend. De tentoonstelling laat zien hoe Nederland als maritieme natie is gevormd. Aan de hand van 50 topstukken, waaronder schilderijen, kunstvoorwerpen en scheepsmodellen, vertelt de tentoonstelling het verhaal van Nederland in de 17een 18eeeuw.

Beleef de vrijheid aan boord van het VOC-schip
Reizen door de tijd? Het kan in Het Scheepvaartmuseum! Stap aan boord van het imposante VOC-schip de Amsterdam en beleef hoe het leven aan boord was in de 18eeeuw. Een spectaculaire VR experience neemt je mee op een vlucht door de historische haven van Amsterdam.

Activiteiten voor de hele familie
Het Scheepvaartmuseum biedt een compleet dagje uit voor het hele gezin. Er zijn verschillende interactieve en educatieve tentoonstellingen voor kinderen van alle leeftijden. Zoals de interactieve familietentoonstelling ‘Het leven aan Boord’ een spannend, levensgroot bordspel voor jong en oud waarbij je alles leert over de rangen en standen aan boord, hoe schoon het is, over eten en drinken en scheurbuik.

Kijk voor meer informatie op de website van 'Het Scheepvaartmuseum'

Kattenburgerplein 16
1018 KK Amsterdam