Ga met 4 personen op ontdekking in Grachtenmuseum Amsterdam!

Ontdek alles over de Amsterdamse grachten en onze hoofdstad in het Grachtenmuseum Amsterdam. Maak een reis door 400 jaar geschiedenis in het monumentale pand aan de Herengracht.

Amsterdam (Herengracht 386, 1016 CJ).

t.w.v. € 60,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 4 tickets voor Grachtenmuseum Amsterdam t.w.v. € 60.
  • Entree voor 4 personen.
  • Geldig t/m 31 december 2020.
  • Locatie: Amsterdam (Herengracht 386, 1016 CJ).

  • Ontdek 400 jaar geschiedenis van onze hoofdstad Amsterdam.
  • Inclusief audiotour! Beschikbaar in de volgende talen: Nederlands, Engels, Duits, Frans, Spaans, Italiaans, Chinees (Mandarijn) en Japans.
  • Alle informatie wordt op een interactieve en multimediale manier gepresenteerd.
  • Gevestigd in een prachtig monumentaal pand aan de Herengracht.
  • Perfect te combineren met een gezellig dagje Amsterdam.
  • Het museum is rolstoeltoegankelijk.
  • Het ideale dagje weg voor het hele gezin!

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • Je ontvangt de vouchers na betaling direct per e-mail.
  • De vouchers vind je ook in je profiel bij ‘Mijn veilingen’.
  • Let op: vooraf een datum reserveren is verplicht.
  • Kijk op de website van Het Grachtenhuis voor actuele informatie en de openingstijden.

Grachtenmuseum Amsterdam

De Amsterdamse grachten maken de stad. Hier wordt al eeuwen geld verdiend, kunst gemaakt, feest gevierd, het leven geleefd. Het is dit verhaal dat in het Grachtenmuseum op avontuurlijke wijze wordt verteld. Het museum huist in een monumentaal pand aan de Herengracht, waar je in een wervelende tour door 400 jaar geschiedenis reist. Een ontdekkingstocht door de Amsterdamse grachten begint in Grachtenmuseum Amsterdam.

Kijk voor meer informatie op de website van Grachtenmuseum Amsterdam.

Je kunt Grachtenmuseum Amsterdam gemakkelijk bereiken met het openbaar vervoer. Je kunt tram 2, 11 en 12 nemen naar halte Koningsplein of metro 52 nemen naar halte Rokin. Stippel je volledige route uit op de website van 9292

Herengracht 386
1016 CJ Amsterdam