2 tickets voor het Moco Museum in hartje Amsterdam!

Bewonder de moderne en hedendaagse kunst in het Moco Museum in hartje Amsterdam. Je vindt hier een breed scala aan moderne, inspirerende en hedendaagse kunst. Ontdek onder andere het werk van streetartists Icy & Sot en Banksy.

Amsterdam, Noord-Holland

t.w.v. € 39,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 2 tickets voor het Moco Museum t.w.v. € 39.
    • Geldig t/m 12 februari 2021.
    • Locatie: Amsterdam - Museumplein (Honthorststraat 20, 1071DE).

    • Raak geïnspireerd door de kunstwerken van o.a. streetartists Icy & Sot en Banksy.
    • Beluister de audiotour en leer meer over de kunstwerken (verkrijgbaar in het Nederlands, Engels, Frans, Duits, Italiaans, Spaans).
    • Het museum is gehuisvest in een prachtig herenhuis uit 1904 genaamd Villa Alsberg.
    • Het museum maakt het mogelijk om exclusieve kunstwerken uit particuliere collecties toegankelijk te maken voor een groter publiek!
    • Leuk om te combineren met een dagje Amsterdam.

    • Betaald parkeren. De dichtstbijzijnde parkeergarage is de Q-Park onder het Museumplein, met de ingang tegenover Het Concertgebouw aan de westkant van het Museumplein.
    • Gratis toegang voor kinderen t/m 12 jaar. Let op: je moet hiervoor wel een gratis ticket reserveren.
    • De historische villa heeft veel trappen en geen lift en is hierdoor dus minder toegankelijk voor mensen die slecht ter been zijn.
    • Kinderwagens, trolleys of koffers mogen uit veiligheidsoverwegingen niet worden meegenomen het museum in.

    Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

    • Let op: het reserveren van een datum is momenteel verplicht! Op de voucher vind je meer informatie hoe je dit snel en makkelijk kunt doen!
    • Lees hier de maatregelen omtrent het coronavirus die het Moco Museum heeft genomen om een bezoek zo veilig mogelijk te laten verlopen.
    • Kijk op de website van het Moco Museum voor de actuele informatie en openingstijden.

    Het Moco Museum

    In een statige stadsvilla aan het Museumplein in Amsterdam huist het Moco Museum. Je vindt hier indrukwekkende, inspirerende en moderne kunstwerken van kunstenaars over de hele wereld. Bekende kunstenaars zoals streetartists Icy & Sot en Banksy. maar ook minder bekende kunstenaars krijgen hier een podium.

    Huidige exposities:
    Studio Irma: Reflecting Forward (Digital Immersive Art exhibition)
    Banksy: Laugh Now
    JR (featuring Emmy-nominated “The Gun Chronicles”)
    Kusama Room

    Doorlopende exposities:
    Moco Masters: rotating collection of work
    Moco Garden: rotating outdoor exhibition space.

    Combineren met een dagje Amsterdam

    Je kunt het Moco Museum goed combineren met andere leuke activiteiten en bezienswaardigheden in Amsterdam. Combineer je bezoek bijvoorbeeld met andere musea in Amsterdam zoals het Rijksmuseum, of ga een dagje shoppen op de Kalverstraat. Maak een tour in een rondvaartboot, bezoek de 9 straatjes, of laat je culinair verrassen in één van de vele restaurants.

    In de omgeving van het Museumplein in Amsterdam kun je goed parkeren. Direct aan het Museumplein vind je een Q-park. Op 5 minuten lopen vind je Parkeergarage Overtoom. Deze parkeergarage is iets goedkoper dan de parkeergarage aan het Museumplein. Je kunt hier uitsluitend afrekenen met Parkmobile.

    Reis je met het openbaar vervoer? Pak dan van Amsterdam Centraal de bus of tram naar het Museumplein. Je kunt er ook voor kiezen om te lopen. De wandeling duurt circa een half uur. Ideaal als je de stad iets beter wil leren kennen! Stippel je volledige route uit op de website van 9292

    Kijk voor meer informatie op de website van het Moco Museum

    Honthorststraat 20
    1071 DE Amsterdam