2 tickets voor MergelRijk, het leukste ondergrondse uitje in Valkenburg!

Ga op ondergrondse ontdekkingstocht door het unieke gangenstelsel en ontdek spelenderwijs alle geheimen en de rijke historie van de mergelgrotten in Valkenburg.

Valkenburg, Limburg

t.w.v. € 29,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 2 tickets voor MergelRijk, ter waarde van € 29.
  • Geldig t/m 31 maart 2021.
  • Locatie: Valkenburg (Daalhemerweg 31a, 6301 BJ).

  • Vanaf 14 november 2020 t/m 3 januari 2021 staat MergelRijk in het teken van Kerst.
  • Maak gratis je eigen mergelsouvenir in het grottenatelier.
  • Inclusief fossiel- en mijnmuseum.
  • Het leukste ondergrondse uitje voor het hele gezin!
  • Ook geldig in het weekend.
  • Inclusief speurtochtboekje voor kinderen.
  • Kerst in MergelRijk is een echte aanrader voor zowel jong als oud, het is een kerstbeleving die je absoluut niet wilt missen!

  • Kinderen t/m 3 jaar mogen gratis mee naar binnen (adviesleeftijd is vanaf 4 jaar).
  • Niet geschikt voor mindervaliden, kinderwagens en rolstoelen.
  • Ruime parkeerplaats tegenover MergelRijk (betaald).

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • De voucher(s) vind je ook in je profiel bij ‘Mijn veilingen.
  • Met dit ticket kun je zonder te reserveren terecht bij de kassa van MergelRijk. Je hoeft met dit ticket dus geen dag en tijd te reserveren. Kijk voordat je gaat wel altijd op de website van MergelRijk voor de actuele corona maatregelen en de openingstijden.

MergelRijk, het leukste ondergrondse uitje in Valkenburg!

Ga op ondergrondse ontdekkingstocht en kom oog in oog te staan met levensgrote Dino’s en de verborgen geheimen en de rijke historie van de befaamde mergelgrotten in Valkenburg. Ontdek zonder gids in eigen tempo het gangenstelsel boordevol educatieve, historische verhalen gevisualiseerd door prachtige mergel- en zandsculpturen en miniaturen. Bekijk de films van o.a. de zandtovenaar, neem een kijkje in de fossiel- en
mijnmuseum en test je kennis middels de interactieve tablets.

Speciaal voor de kids vind je in MergelRijk sinds kort het 'DINO Adventure' waarbij de kinderen op expeditie gaan en oog in oog komen te staan met gigantische dino's. Kinderen worden voorzien van hun eigen speurtochtboekje waardoor ze spelenderwijs de grot kunnen ontdekken! Als hoogtepunt mag je samen met het hele gezin in het grottenatelier zelf de handen uit de mouwen steken en ga je aan de slag met een eigen blok mergel, die je uiteraard als souvenir mee naar huis mag nemen!

Kijk voor meer informatie op de website van MergelRijk

Daalhemerweg 31 a
6301 BJ Valkenburg