2 tickets voor Kasteeltuinen Arcen!

Beleef bij Kasteeltuinen Arcen de historie en ontdek meer dan 15 unieke tuinen die zijn aangelegd rondom een historische buitenplaats met een 17e eeuws kasteel.

Arcen, Limburg

t.w.v. € 43,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 2 tickets voor Kasteeltuinen Arcen t.w.v. € 33.
  • Geldig t/m 1 november 2020.
  • De voucher is niet geldig tijdens de avondopenstelling
    Enchanted Gardens van 9 t/m 25 oktober 2020.
  • Locatie: Arcen (Lingsforterweg 26, 5944 BE).

  • Kasteeltuinen Arcen is vijf jaar op rij door Land van ANWB verkozen tot een van de leukste uitjes van Limburg! In 2020 werd het park wederom met de gouden award bekroond!
  • Met meer dan 15 verschillende tuinen, vele vijverpartijen en watervallen.
  • Speel gratis midgetgolf op de avontuurlijke 21-holes midgetgolftuin en doe mee aan de te gekke speurtocht

  • De meeste paden in Kasteeltuinen Arcen zijn toegankelijk voor rolstoelen, rollators, bolderkarren en kinderwagens. Enkele paden zijn niet toegankelijk voor mindervaliden, dit wordt duidelijk kenbaar gemaakt bij de desbetreffende paden.
  • Parkeren kost € 5 per dag.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • Tijdslot betreft de tijd dat je bij de kassa wordt verwacht om toegang tot het park te krijgen. Vanaf je tijdslot heb je een uur om binnen te komen. Dus als je voor een tijdslot van 11.00 uur gekozen hebt, mag je je tussen 11:00 en 12:00 uur bij de entree melden.
  • Er zit geen tijdslimiet aan je bezoek.
  • Lees hier de maatregelen omtrent het coronavirus die Kasteeltuinen Arcen heeft genomen om een bezoek zo veilig mogelijk te laten verlopen.
  • Kijk op de website van Kasteeltuinen Arcen voor de actuele informatie en openingstijden.

Kasteeltuinen Arcen

Ben je een natuurliefhebber of wil je een keer een verrassend dagje uit? Breng dan zeker een bezoek aan het meest veelzijdige bloemen- en plantenpark van Europa. Beleef de historie en bewonder hier urenlang meer dan 15 unieke tuinen, vele vijverpartijen en watervallen die zijn aangelegd rondom een historische buitenplaats met een 17e eeuws kasteel. Neem tussen het wandelen door plaats op een bankje en geniet van het prachtige uitzicht. Het historische Kasteel Arcen met wisselende exposities is ook zeker een bezoekje waard.

Volop kinderplezier

Kasteeltuinen Arcen biedt ook volop speelplezier voor kinderen! Ze kunnen gratis midgetgolfen op de prachtige 21-holes baan, ravotten bij het speelstrand en ze kunnen in de Aaiweide knuffelen met Vlaamse reuzen en geitjes. Bovendien organiseert het park leuke activiteiten zoals ontdektochten voor kinderen en extra evenementen.

Kasteeltuinen Arcen ligt in het Noord-Limburgse Arcen tussen Venlo en Nijmegen. Het pittoreske dorpje ligt vlakbij de Duitse grens en op slechts 10 minuten rijden van Venlo. Indien je met de auto reist, kun je voor € 5 je auto parkeren. Reis je met het openbaar vervoer? Stippel dan je route uit op de website van 9292

Kijk voor meer informatie op de website van Kasteeltuinen Arcen

Lingsforterweg 26
5944 BE Arcen