Bekijk de mooiste ijssculpturen bij ijsmuseum Icecarving!
Maak kans op €1000 euro!

Glij van de ijsglijbaan, laat jezelf invriezen in een blok ijs en bekijk de prachtige ijssculpturen tijdens een fantastisch uitje naar het ijsmuseum!

Maak kans op €1000 euro!

  • 2 tickets voor ijsmuseum Icecarving, t.w.v. €19.
  • De voucher is geldig t/m 4 september 2022.
  • Locatie: De Steeg 30, 6333 AP, Schimmert.

  • Neem een kijkje in een echte iglo en glij van de ijsglijbaan.
  • Bekijk de prachtige ijssculpturen van Sander Hurkens, Nederlands kampioen icecarving.
  • Breng een bezoek aan de ijsbar bij een temperatuur van -10.
  • Ontdek de invloed en functie van ijs door de jaren heen.
  • Het coolste uitje deze zomer, voor jong en oud!

  • Vergeet niet om je warm aan te kleden, muts en handschoenen worden aanbevolen.
  • Een bezoek aan het IJsmuseum duurt gemiddeld tussen 30 en 45 minuten.

  • Kijk op de website van het ijsmuseum voor de actuele informatie en openingstijden.

De Steeg 30
6333AP Schimmert

IJsmuseum Icecarving

Kijk je ogen uit tijdens een bezoek aan IJsmuseum Icecarving. Ontdek onder andere alle ontwikkelingen van de ijstijd, uitgebeeld in ijssculpturen. Bewonder daarnaast de prachtige ijssculpturen van IJssculptuur kunstenaar Sander Hurkens, NL kampioen Icecarving. Beleef, zie, voel, leer en ontdek op deze supercoole plek!

Kijk voor meer informatie op de website van IJsmuseum.