Bekijk de mooiste ijssculpturen bij ijsmuseum Icecarving!

Glij van de ijsglijbaan, laat jezelf invriezen in een blok ijs en bekijk de prachtige ijssculpturen tijdens een fantastisch uitje naar het ijsmuseum!

De Steeg 30, 6333 AP, Schimmert, Nederland

t.w.v. € 17,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 2 volwassen tickets voor ijsmuseum Icecarving, t.w.v. €17.
  • Kindertickets (4 t/m 17 jaar) zijn te koop na het winnen van de veiling voor €4 per ticket (t.w.v. €5,50).
  • De voucher is geldig t/m 31 augustus.
  • Locatie: De Steeg 30, 6333 AP, Schimmert.

  • Neem een kijkje in een echte iglo en glij van de ijsglijbaan.
  • Bekijk de prachtige ijssculpturen van Sander Hurkens, Nederlands kampioen icecarving.
  • Breng een bezoek aan de ijsbar bij een temperatuur van -10.
  • Ontdek de invloed en functie van ijs door de jaren heen.

  • Vergeet niet om je warm aan te kleden, muts en handschoenen worden aanbevolen.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • Let op: het reserveren van een datum is momenteel verplicht! Meer informatie vind je na betaling op de voucher.
  • Kijk op de website van het ijsmuseum voor de actuele informatie en openingstijden.

IJsmuseum Icecarving

Kijk je ogen uit tijdens een bezoek aan IJsmuseum Icecarving. Ontdek onder andere alle ontwikkelingen van de ijstijd, uitgebeeld in ijssculpturen. Bewonder daarnaast de prachtige ijssculpturen van IJssculptuur kunstenaar Sander Hurkens, NL kampioen Icecarving. Beleef, zie, voel, leer en ontdek op deze supercoole plek!

Kijk voor meer informatie op de website van IJsmuseum.

De Steeg 30
6333AP Schimmert