4 tickets voor Hortus botanicus Leiden!

Ontdek de verzameling van de meest zeldzame flora in Hortus Botanicus Leiden, de oudste botanische tuin van Nederland.

Leiden, Zuid Holland

t.w.v. € 32,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 4 tickets voor Hortus Botanicus t.w.v. € 32.
  • Entree voor 4 personen .
  • Geldig t/m 31 maart 2021.
  • Locatie: Leiden (Rapenburg 73, 2311 GJ).

  • De oudste botanische tuin van Nederland.
  • Gelegen in de prachtige historische binnenstad van Leiden.
  • Wandel langs de kroonjuwelen van Hortus botanicus Leiden.
  • Geniet van een heerlijke kopje koffie of thee in het vernieuwde Grand Café.
  • Hortus botanicus Leiden heeft wisselende tentoonstellingen.

  • Voor kinderen van 4 t/m 12 jaar kan voor € 3,50 een ticket worden gekocht aan de kassa van Hortus botanicus Leiden.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • • Je voucher(s) is je entreebewijs. Download de voucher(s) vanuit je app en laat ze scannen vanaf je smartphone of print de voucher(s) uit.
  • Lees hier de maatregelen omtrent het coronavirus die Hortus Botanicus heeft genomen om een bezoek zo veilig mogelijk te laten verlopen.
  • Kijk op de website van Hortus Botanicus voor de actuele informatie en openingstijden.

Hortus botanicus Leiden

Kom genieten van de prachtige collectie zeldzame planten in de tropische kassen en tuin in de oudste botanische tuin van Nederland. Hortus botanicus is in 1590 gesticht door de Universiteit Leiden. In deze groene schatkamer vindt je zeldzame planten uit Zuidoost- en Oost-Azië, Zuid-Europa en Zuid-Afrika waarvan sommige in de natuur zelfs bijna zijn uitgestorven.

Zomertentoonstelling ''Van Columbus tot Mayflower''

In de zomertentoonstelling van dit jaar ''Van Columbus tot Mayflower'' (van 9 april t/m 26 november) kom je meer te weten over planten die de oversteek vanuit Amerika maakten. Het kruidenboek van de Vlaamse plantkundige Rembert Dodoens vormt daarbij de leidraad. Met de informatieve wandelplattegrond ontdek je de Amerikaanse planten in de tuin: van maïs, tomaat, tabak pompoen tot zonnebloem.

In de Leidse Hortus is genoeg te ontdekken en te beleven.

Kijk voor meer informatie op de website van Hortus botanicus Leiden.

Rapenburg 73
2311 GJ Leiden