Populair

Ga een dag de geschiedenis in met 2 personen bij het Archeon!

Klaar om de middeleeuwen te ontdekken? Ga dan mee op reis: héél ver terug in de tijd en kom dichtbij de Romeinen, ontdek het Romeins Museum en leer alles over de prehistorie. Het dagelijks leven van vroeger komt hier écht tot leven!

Alphen aan den Rijn, Zuid-Holland

t.w.v. € 45,80

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 2 tickets voor het Archeon, t.w.v. € 45,80.
  • Geldig tot 4 maanden na het winnen van de veiling.
  • Locatie: Alphen aan den Rijn (Archeonlaan 1, 2408 ZB).

  • Ervaar en beleef de geschiedenis van Nederland in het Archeon.
  • Duik diep in de middeleeuwen en schiet de pijl in de roos of wordt tot ridder geslagen.
  • Ga héél ver mee terug in de tijd, naar het kamp van de jagers.
  • Je maakt een reis van ruim 10.000 jaar.
  • Trek gekregen na alle indrukken? Geniet dan van een middeleeuwse pannenkoek of kom bij in de Romeinse herberg.
  • Op woensdag 25 november en 2 december van 13.00 - 17.00 uur en op Zaterdag en zondag (21, 22, 28 en 29 november) van 10.00 tot 16.00 uur is de Stad van Sinterklaas geopend.

  • Kinderen t/m 3 jaar hebben gratis toegang tot het Archeon.
  • Neem je graag je hond mee? Hier betaal je € 3,95 voor.
  • Het Archeon is geheel rolstoelvriendelijk.
  • Reserveren is verplicht.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • De voucher(s) geeft eenmaal toegang tot het Archeon en wordt bij de ingang op uniekheid gecontroleerd.
  • Lees hier de maatregelen omtrent het coronavirus die het Archeon heeft genomen om een bezoek zo veilig mogelijk te laten verlopen.
  • Kijk op de website van het Archeon voor de actuele informatie en openingstijden.

Het Archeon

Ga je mee héél ver terug in de tijd? Dit leuke dagje uit is geschikt voor alle leeftijden! Ontdek wat kinderen voor spelletjes speelden, wat hun ouders voor werk deden en hoe de mensen vroeger woonden. Tijdens je bezoek ga je op reis door de verschillende tijdsperiodes als Prehistorie, Romeinse tijd en middeleeuwen. Je maakt een reis van ruim 10.000 jaar.

Stad van Sinterklaas
Breng een bezoek aan de Stad van Sinterklaas op 21, 22, 25, 28 en 29 november en 2 december. In de Stad van Sinterklaas logeert de Sint in het huis van de pottenkoopman. De pieten logeren in een grote pietenslaapkamer. In de stad kun je verschillende opdrachten doen, zoals pakjes gooien, rijmen met de rijmpiet, kleuren met de tekenpiet, pakjes schieten met pijl en boog, schrijven met een veer en nog veel meer. Én behaal ook een Pietendiploma!

Activiteiten
Door het jaar heen zijn er leuke aanvullende activiteiten/evenementen. Er is een gevarieerd programma zodat er voor het hele gezin iets te doen is. Bekijk alle evenementen hier

Het Archeon ligt in Alphen aan den Rijn en is gemakkelijk aan te rijden met de auto. Parkeren bij het Archeon kost € 7,95. Reis je liever met het openbaar vervoer? Stippel je reis uit op 9292

Archeonlaan 1
2408 ZB Alphen aan den Rijn