4 tickets voor het leerzame Scheepvaartmuseum!

Reizen door de tijd? Het kan in Het Scheepvaartmuseum! Stap aan boord van het imposante VOC-schip de Amsterdam en beleef hoe het leven aan boord was in de 18eeuw en ontdek 500 jaar Nederlandse maritieme geschiedenis.

Amsterdam, Noord-Holland

t.w.v. € 66,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 4 tickets voor het Scheepvaartmuseum Amsterdam t.w.v. € 66.
  • Entree voor 4 personen.
  • Geldig t/m 31 december 2021.
  • Locatie: Het Scheepvaartmuseum Amsterdam (Kattenburgerplein 1, 1018 KK).

  • Het Scheepvaartmuseum is één van de grootste en meest vooraanstaande maritieme collecties ter wereld.
  • Bezoek het VOC-schip.
  • Vijf eeuwen maritieme geschiedenis!
  • Ontdek de spectaculaire Virtual Reality tijdreis van het VOC-schip.
  • Sfeervolle tentoonstellingen en educatieve programma's.
  • Gratis audiotour voor zowel volwassene als jeugd.
  • Interactieve en leerzame tentoonstellingen voor kinderen van alle leeftijden.
  • Extra vakantie activiteiten voor families en kinderen.

  • Let op! Vanaf 13 jaar is het verplicht om in het museum een mondkapje te dragen. Zonder mondkapje kan helaas geen toegang worden verleend.
  • Het Scheepvaartmuseum is op maandagen gesloten, behalve tijdens schoolvakanties, 1 januari, 27 april en 25 december.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • De voucher(s) geeft eenmaal toegang tot het Scheepsvaartmuseum en wordt bij de ingang van het Scheepsvaartmuseum op uniekheid gecontroleerd.
  • Lees hier de maatregelen omtrent het coronavirus die het scheepsvaartmuseum heeft genomen om een bezoek zo veilig mogelijk te laten verlopen.

Ontdek Het Scheepvaartmuseum Amsterdam

Ontdek hoe het maritiem leven zich in de afgelopen 5 eeuwen afspeelde. Op een prachtige locatie in Amsterdam staat het monumentale gebouw uit 1656. Daniel Stalpaert heeft dit pand ontworpen als pakhuis van de Admiraliteit van Amsterdam. In de Gouden Eeuw werd het Zeemagazijn gebouwd, Amsterdam was destijds de grootste haven ter wereld. Nog altijd is het Zeemagazijn één van de indrukwekkendste gebouwen in de regio.

50 topstukken
Onlangs is de nieuwe Hoofdgalerij geopend. De tentoonstelling laat zien hoe Nederland als maritieme natie is gevormd. Aan de hand van 50 topstukken, waaronder schilderijen, kunstvoorwerpen en scheepsmodellen, vertelt de tentoonstelling het verhaal van Nederland in de 17een 18eeeuw.

Beleef de vrijheid aan boord van het VOC-schip
Reizen door de tijd? Het kan in Het Scheepvaartmuseum! Stap aan boord van het imposante VOC-schip de Amsterdam en beleef hoe het leven aan boord was in de 18eeeuw. Een spectaculaire VR experience neemt je mee op een vlucht door de historische haven van Amsterdam.

Activiteiten voor de hele familie
Het Scheepvaartmuseum biedt een compleet dagje uit voor het hele gezin. Er zijn verschillende interactieve en educatieve tentoonstellingen voor kinderen van alle leeftijden. Zoals de interactieve familietentoonstelling ‘Het leven aan Boord’ een spannend, levensgroot bordspel voor jong en oud waarbij je alles leert over de rangen en standen aan boord, hoe schoon het is, over eten en drinken en scheurbuik.

Kijk voor meer informatie op de website van 'Het Scheepvaartmuseum'

Kattenburgerplein 16
1018 KK Amsterdam