Populair

Bezoek Magisch Maastricht op het Vrijthof met schaatsen, 2 drankjes + reuzenrad!

Een ideaal en gezellig winteruitje voor het hele gezin! Kom van 1 december 2021 t/m 31 december 2021 naar Magisch Maastricht op het Vrijthof.

Maastricht, Limburg

t.w.v. € 42,80

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 2 tickets voor Magisch Maastricht op het Vrijthof, t.w.v. € 42,80.
  • Inclusief schaatsen, 2 consumptiebonnen voor de Winterlounge of het Wintercafé én een ritje in het reuzenrad met prachtig uitzicht over Maastricht.
  • Geldig van 1 december 2021 t/m 31 december 2021.
  • Locatie: Vrijthof, Maastricht.

  • Een unieke en gezellige winterambiance.
  • Shop de leukste kerstcadeaus op de gezellige kerstmarkt.
  • Schaatsen met het hele gezin.
  • Haal de lekkerste snacks bij een van de vele foodkraampjes.
  • Geniet van een drankje bij een van de diverse horeca gelegenheden.

Deze tickets voor Magisch Maastricht zijn inclusief het volgende:

  • Entree voor de schaatsbaan.
  • Verhuur van de schaatsen.
  • 2 consumptie bonnen.
  • Entree voor het reuzenrad.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • Je dient je voucher te verzilveren bij de kassa in het Grand Café aan de schaatsbaan.
  • Kijk op de website van Magisch Maastricht voor de actuele informatie en de openingstijden.

Magisch Maastricht op het Vrijthof

Kom deze winter gezellig langs bij Magisch Maastricht op het Vrijthof! Het plein wordt dit jaar weer omgetoverd tot een prachtige kerstmarkt met overdekte schaatsbaan inclusief attracties, sfeerverlichting, lounge en nog veel meer.

Kom gezellig schaatsen op de overdekte schaatsbaan. Daarna geniet je heerlijk van twee consumpties in de Winterlounge of het gezellige Wintercafé. Bovendien krijg je een ritje in het reuzenrad met prachtig uitzicht over Maastricht om je beleving compleet te maken. Beleef het authentieke kerstgevoel bij Magisch Maastricht!

  • Maandag t/m donderdag van 11:00 tot 00:00 uur geopend
  • Vrijdag t/m zondag van 10:00 tot 00:00 uur geopend
  • (Non Food Kerstmarkt sluit dagelijks om 22:00 uur)
  • 24 december: open van 10:00 tot 18.00 uur
  • 25 december: open van 11:00 tot 18:00 uur
  • 26 december: open van 11:00 tot 00:00 uur

Kijk voor meer informatie op de website van Magisch Maastricht.

Vrijthof 100
6211 LE Maastricht