2 tickets voor Magisch Maastricht Vrijthof (entree t/m 16 dec)!

Vanaf 1 t/m 30 december 2022 fonkelt het Vrijthof weer volop. Een nostalgisch carrousel, een overdekte schaatsbaan en een sky-high reuzenrad. In combinatie met knusse chalets en een bijzondere kerstmarkt wordt het prachtig deze winter!

  • 2 tickets voor Magisch Maastricht Vrijthof, t.w.v. €49,60.
  • Inclusief: entree schaatsbaan (incl. schaatshuur) en reuzenrad
    + 2 consumpties voor Grand Café of de Almhütte per persoon.
  • De voucher is geldig t/m 16 december 2022 (maandag t/m vrijdag).
  • Locatie: Vrijthof, 6211LC Maastricht.

  • Vier samen de winter in Maastricht!
  • Kom schaatsen en geniet van een prachtig uitzicht vanuit een sky-high reuzenrad.
  • Beleef het authentieke kerstgevoel in de straten van Maastricht.
  • Een gezellig en knus dagje uit voor het hele gezin!
  • Het Vrijthof wordt omgetoverd tot een prachtige kerstmarkt.
  • Wandel één van de drie magische lichtroutes en ontdek op deze bijzondere manier de stad.

  • De voucher(s) is je entreebewijs. Download de voucher(s) op je smartphone of print de voucher(s) uit.
  • De voucher(s) geeft je eenmaal toegang tot Magisch Maastricht en wordt bij de ingang op uniekheid gecontroleerd.
  • Kijk op de website van Magisch Maastricht voor de actuele informatie en openingstijden.

Vrijthof -
6211LC Maastricht

Magisch Maastricht

Maastrichtenaren géven. Delen hun liefde met licht. Dat is de hartelijkheid waarmee Maastricht je ontvangt. Sfeerlicht is er in overvloed. In bomen en gebouwen. Zelfde de kleinste boetieks geven een memorabele wijze licht. De stad nodigt je uit om de fijnste cadeaus voor je dierbaren te vinden. Of gun jezelf iets liefs. Jij hoeft alleen maar te genieten van dit moment. Half november tot begin januari vier je de winter samen in Maastricht.

Magische lichtroutes

Volg de fonkelende lampjes die de stad versieren en ontdek op deze bijzondere manier de stad. Maastricht verwelkomt je dit jaar met duizend-en-een lichtjes. De drie routes bieden je de mogelijkheid om de stad zo veel mogelijk te ontdekken. Lekker op het gemak de hele stad Maastricht ontdekken.

  • Tijdens de Wyckse wandeling ervaar je Wyck, het hippe stadsdeel met een kenmerkend historisch karakter.
  • Deze Romantische route laat jou kennis maken met de Mestreecher Geis, dat is deze ziel van de Maastrichtenaar.
  • Dat oud en nieuw elkaar ontmoet in Maastricht, ontdek je met de route Struinen door Sphinxkwartier.

Het arrangement

  • 1x ritje in het reuzenrad p.p.
  • 1x schaatsen incl. schaatshuur p.p.
  • 2x consumpties voor Grand Café of de Almhütte p.p.

Kijk voor meer informatie op de website van Magisch Maastricht.