2 tickets voor de kerstmarkt Gemeentegrot in Valkenburg!

Van 12 november t/m 30 december 2021 bezoek jij de oudste, grootste en meest bezochte ondergrondse Kerstmarkt van Europa.

Valkenburg, Limburg

t.w.v. € 17,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 2 vouchers voor entreeticket kerstmarkt Gemeentegrot in Valkenburg, t.w.v. €17.
  • De voucher is eenmalig geldig tussen 12 november t/m 30 december 2021.
  • Locatie: Valkenburg (Cauberg 4 6301 BT).

  • De oudste, grootste en meest bezochte ondergrondse Kerstmarkt van Europa.
  • De kerstmarkt wordt georganiseerd in het gangenstelsel van een echte mergelgrot.
  • Vele kraampjes met mooie kerst- en cadeauartikelen.
  • Middeleeuws Valkenburg is ondergedompeld in kerstsfeer.
  • Proef de warmte en geniet van de gezelligheid!

  • De Kerstmarkt Gemeentegrot is ook toegankelijk met een rolstoel, scootmobiel of rollator.
  • Let op; huisdieren zijn niet toegestaan.
  • Maandag t/m zondag 10:00 - 17:00 uur. 25 december gesloten.
  • Kinderen t/m 4 jaar zijn gratis, deze hebben echter wel ook een ticket nodig dat je kunt bestellen op www.kerstmarktgemeentegrot.nl.
  • Met het kopen van tickets voor het evenement ga je akkoord met de op dat moment geldende COVID-19 maatregelen. Kijk voor de geldende maatregelen hier.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • Je ontvangt je betalingsbewijs voucher(s) na betaling direct per e-mail.
  • Met de kortingscode op je voucher reserveer je je entreebewijs. Vooraf reserveren op datum en tijd is verplicht. Meer informatie hierover vind je na het winnen van de veiling op jouw voucher.
  • Kijk op de website van Kerstmarkt Gemeentegrot voor de actuele informatie en de openingstijden.

Kerstmarkt Gemeentegrot Valkenburg

Europa's grootste ondergrondse kerstmarkt; de Kerstmarkt in de Gemeentegrot. Kerst is de meest gezellige tijd van het jaar! In de winterperiode wordt Valkenburg aan de Geul omgetoverd tot dé Kerststad van Nederland. Overal beleef je Kerst. Kom jij jezelf onderdompelen in de kerstbeleving van Kerststad Valkenburg? Een van de meest bezochte en meest bekende onderdelen van Kerststad Valkenburg is vast en zeker de Kerstmarkt in de Gemeentegrot!

Van 12 november t/m 30 december 2021 bezoek jij de oudste, grootste en meest bezochte ondergrondse Kerstmarkt van Europa. Onderscheidend en in een zeer bijzondere entourage doordat deze georganiseerd wordt in het gangenstelsel van een echte mergelgrot. Bezoek de Kerstmarkt in de eeuwenoude gangen van de grot aan de voet van de wereldwijd bekende Cauberg. De sfeervolle aankleding zorgt voor een aansprekende entourage en de prachtige settings en decors gaan harmonisch over in stands met mooie kerst- en cadeauartikelen. Ook aan hapjes en drankjes is gedacht; bij enkele stands, in het horecagedeelte en buiten op het plein kan iedereen hiervan genieten.

  • Maandag tot en met vrijdag: 11:00 - 17:00 uur
  • Zaterdag & Zondag: 10:00 - 17:00 uur
  • 24, 26 & 30 december: 11:00 - 17:00 uur
  • 25 december gesloten

Kijk voor meer informatie op de website van Kerstmarkt Gemeentegrot Valkenburg.

Cauberg 4 4 Cauberg
6301 BT Valkenburg