2 tickets voor subtropisch zwemparadijs De Berckt in Limburg!

3.7 / 5 (12 beoordelingen)

Ga de strijd aan in het mega subtropisch zwemparadijs in Middeleeuwse stijl. Ridderlijk veel waterplezier!

3.7 / 5 (12 beoordelingen)

  • 2 tickets subtropische zwemparadijs De Berckt (vanaf 12 jaar), t.w.v. €19.
  • De voucher is geldig t/m 30 december 2024.
  • Let op! het zwembad is enkel geopend op zaterdag en zondag.

  • Het subtropisch zwemparadijs heeft een Middeleeuwse stijl, met o.a. waterglijbaan 'de Waterspugende draak' en Drakeneiland.
  • Speciaal voor de kleintjes is er een kleuter- en peuterbad met kapitein Ed's piratenschip.
  • Kom tot rust in de hot whirlpool, de sauna of het Turks stoombad in de relaxruimte.
  • Een dag vol waterpret voor het hele gezin!

  • Let op! Je dient minimaal 24 uur van te voren per e-mail te reserveren bij zwemparadijs De Berckt. De contactgegevens vind je na het winnen van de veiling op de voucher.
  • Bekijk hier de actuele openingstijden van zwemparadijs De Berckt.
  • Het is niet toegestaan om eigen consumpties mee te nemen.
  • Parkeerkosten zijn €1 per uur. Deze dien je ter plekke te voldoen.

Subtropisch Zwemparadijs De Berckt
Napoleonsbaan Noord 4
5991NV Baarlo

Subtropisch zwemparadijs De Berckt
Ga de strijd aan in het Mega Subtropische Zwemparadijs in Middeleeuwse stijl. Raas door de stroomversnelling 'De gekke slotgracht' en heb waterpret met Ed's piratenschip, het drakeneiland en waterglijbaan de 'Waterspugende draak'. Kom na een zware strijd tot rust in de hot whirlpool, de sauna of het Turks stoombad in de relaxruimte. Voor de allerkleinsten zijn er speciale kleuter- en peuterbaden. Ridderlijk veel waterplezier!

Faciliteiten

  • Subtropisch zwemparadijs
  • Kleuter- en peuterbad met Kapitein Ed's piratenschip
  • Stroomversnelling 'de Gekke Slotgracht'
  • Waterglijbaan 'de Waterspugende Draak'
  • Drakeneiland
  • Recreatieve sauna
  • Turks stoombad
  • Hotwhirlpool
  • Relaxruimte
  • Kinderboxen
  • Diverse aankleedplateaus
  • Kleedruimtes
  • Douches
  • Herberg 'het Silveren Paerdt'
  • de Uitkijkpost (bezoekersruimte)

Kijk voor meer informatie op de website van subtropisch zwemparadijs De Berckt.