2 tickets voor Kartbaan Leeuwarden!

Beleef de ultieme race ervaring bij Kartbaan Leeuwarden. Race over het asfalt en versla je vrienden en collega's!

Leeuwarden, Friesland

t.w.v. € 32,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 2 tickets voor 1 heat karten bij Kartbaan Leeuwarden t.w.v. €32,00
  • De voucher is 3 maanden geldig na het winnen van de veiling.
  • Locatie: Celsiusweg 28, 8912 AN Leeuwarden.

  • 1 heat duurt 12 minuten.
  • Lekker scheuren zonder bekeuren!
  • Race tegen vrienden en collega's.
  • Na afloop kan je in het restaurant terecht voor een hapje en een drankje.

  • Karten is mogelijk vanaf 6 jaar en een lengte van 1,30 meter.
  • Gesloten op maandag en dinsdag.
Tickets bijkopen

  • De voucher(s) geeft je eenmaal toegang tot Kartbaan Leeuwarden en wordt bij de ingang op uniekheid gecontroleerd.
  • Let op! Vooraf reserveren is verplicht. Meer informatie vind je op de voucher.
  • Kijk op de website van Kartbaan Leeuwarden voor de actuele informatie en openingstijden.

Genieten bij Kartbaan Leeuwarden

Beleef het ultieme racegevoel

Karten is ideaal om op een laagdrempelige manier kennis te maken met de racesport. De meest bekende vorm van karten is het huren van een kart voor een sessie samen met familie, vrienden of collega’s.

Hierbij kan je op een leuke maar toch competitieve manier strijden wie de snelste van je vriendengroep is. Op onze uitdagende baan leef je je uit op alle gebieden van het karten. Van snelle inhaalmanoeuvres tot het verdedigen van de ideale lijn. Vol gas race je een paar centimeter boven het asfalt richting je voorligger en maak je je klaar voor een briljante uitrem actie.

Kijk voor meer informatie op de website van Kartbaan Leeuwarden.

Celsiusweg 28
8912 AN Leeuwarden