Met 4 personen 60 minuten VR Gamen bij The Park Playground!

Ga op avontuur met je vrienden, familie of collega's in één van onze VR experiences. Kies je ervaring en boek je tickets! Klaar om in een virtuele wereld te stappen en het onmogelijke te ontdekken?

Diverse locaties

t.w.v. € 139,96

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • Met 4 personen 60 minuten VR Gamen bij The Park Playground, t.w.v. €139,96.
  • Entree voor 4 personen.
  • De voucher is 3 maanden geldig na het winnen van de veiling.
  • Diverse locaties in Nederland: (Amsterdam, vanaf 1 juli), Den Haag, Eindhoven, Breda
    en Zwolle.

  • Uniek aan deze VR Experience is dat je vrij kunt rondlopen in een virtuele wereld waar alledaagse regels niet van toepassing zijn.
  • Bestaat uit 30 minuten mini games om kennis te maken met VR en 30 minuten durende VR Experience naar keuze.
  • Je krijgt een VR-bril met geweer en backpack.
  • Een onvergetelijke VR-avontuur samen met je familie, vrienden of collega's.
  • Zie meer info voor de beschikbare experiences.

  • Geldig voor verschillende VR games.
  • Adviesleeftijd is vanaf 12 jaar. Voor De Mol geldt 9 jaar.
  • Zorg dat je 10 minuten vóór de starttijd aanwezig bent.
  • Dagelijks geopend van 10:00 uur tot 22:00 uur.

  • Let op! Vooraf reserveren is verplicht. Meer informatie vind je op de voucher.
  • Kijk op de website van The Park Playground voor de actuele informatie en openingstijden.

The Park Playground

The Park Playground biedt uitdagende ervaringen en maakt virtuele realiteit mogelijk voor zowel jong als oud. The Park locaties hebben speelruimtes van 100 -200 m2 en laten je even ontsnappen aan de hedendaagse realiteit. Na een VR introductie bij onze mini games worden jullie op missie gestuurd tijdens een overweldigende VR experience!

In The Park stap je uit de realiteit en word je ondergedompeld in een adembenemende virtuele wereld. Stap er samen met je teamgenoten in, verlies jezelf helemaal in deze open wereld en beweeg vrij rond. Hier gelden geen regels. Echt onvergetelijk!

VR Experiences

Mission Planeet X
Ruimtereizigers, hou jullie vast voor een avontuurlijke reis naar Planeet X! Verlaat het ruimteschip en ga op ontdekking op deze prachtige woestijnplaneet. Slagen jullie in je missie?

  • Vanaf 12 jaar
  • 2-8 spelers

The Hallow
Wanneer je een opdracht ontvangt van een mysterieuze magiër begint jullie avontuur. Reis van wereld tot wereld en beleef het bloedstollende avontuur van The Hallow.

  • Vanaf 12 jaar
  • 2-8 spelers

De Mol
Midden in het prachtige landschap van Nieuw-Zeeland begint de zoektocht naar De Mol. Jullie gezelschap kent één iemand die zo onopgemerkt mogelijk de opdrachten wil saboteren. Zoek uit wie De Mol is.

  • Vanaf 12 jaar
  • 4-6 spelers

The Heist
Een kleine stad wordt opgeschrikt door een uit de hand gelopen bankoverval. Er ontstaat een uitermate spannend kat-en-muisspel tussen de politie en gijzelnemers. Een SWAT team wordt opgenomen om de orde te bewaren en de bank binnen te dringen. Wat zal je allemaal tegenkomen achter deze hoge muren?

  • Vanaf 12 jaar
  • 3-6 spelers

Nanoclash (alleen op aanvraag)
Welkom in 2121! De enorme technologierush heeft zich voortgezet, met alle gevolgen van dien. Auto's vliegen in het rond en robots doen er alles aan om de stad over te nemen. De bittere strijd tussen mens en machine barst los met een bom die letterlijk op springen staat! Sta jij aan de kant van de robots of van de mensen? Kies je zijde en speel tegen elkaar. Wie zal er winnen?

  • Vanaf 12 jaar
  • 6-16 spelers (aantal spelers kan verschillen per locatie)

K3
Ontdek, net als K3 in hun nieuwste film en album "Dans van de Farao", het prachtige Egypte nu ook in virtual reality! Tijdens jullie reis moeten jullie allerlei avontuurlijke opdrachten vervullen om zo snel mogelijk bij K3 in Egypte te komen! K3 in VR - Piramide van Liefde kan je samen met je gezin spelen of met je vriendjes en vriendinnetjes! Zijn jullie sterk genoeg als team en halen jullie K3 eruit?

  • K3 is beschikbaar vanaf 1 juli.
  • Vanaf 7 jaar
  • 4-6 spelers
  • Hier moet altijd minstens 1 volwassene aanwezig zijn gedurende het hele spel per groep.

Kijk voor meer informatie op de website van The Park Playground.

Binckhorstlaan 305
2516BC 's-Gravenhage

Kastanjelaan 1 B
5616LH Eindhoven

Keizerstraat 1
4811HL Breda

Rieteweg 4
8011AB Zwolle

Rigakade 10
1013BC Amsterdam