2 tickets voor Zomer Heerlijckheid bij Kasteel Warmelo!

De gezelligheid van een sfeervolle buitenfair: van 15 t/m 17 juli 2022 vindt voor de tweede keer 'Zomer Heerlijckheid' plaats op het betoverende Landgoed Warmelo te Diepenheim!

Diepenheim, Overijssel

t.w.v. € 25,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 2 tickets voor Zomer Heerlijckheid bij Kasteel Warmelo, t.w.v. €25.
  • Geldig op de door jou gekozen dag (15, 16 of 17 juli).
  • Locatie: Stedeke 11, 7478 RV Diepenheim.

  • Ruim 100 standhouders presenteren luxe pagodetenten met het beste wat ze in huis hebben.
  • Ervaar home-made gerechten en selectieve wijnen.
  • Struin langs de stands met antieke, brocante en trendy huis- en tuindecoraties tot kunstpresentaties en zonnige zomermode.
  • Haal wat lekkers bij één van de diverse foodtrucks.
  • Geniet op het terras met verschillende live muziek!

  • Gratis parkeren!
  • Kinderen tot 6 jaar hebben gratis toegang.
  • Honden zijn toegestaan mits aangelijnd.
  • De fair vindt deels plaats op geasfalteerd terrein, maar ook op weiland en in de oude boomgaard.
  • Voor kinderen van 7 t/m 14 jaar kun je bij het betalen kindertickets kopen van €5 voor €4.
Tickets bijkopen

  • Let op! Je voucher(s) is je entreebewijs. Download de voucher(s) vanuit je app en laat ze scannen vanaf je smartphone of print de voucher(s) uit.
  • De voucher(s) geeft je eenmaal toegang tot Zomer Heerlijckheid op Kasteel Warmelo en wordt bij de ingang op uniekheid gecontroleerd.
  • De voucher(s) is enkel geldig op de door jou gekozen dag!
  • Annuleren van deze veiling is niet mogelijk. Zie hiervoor de algemene voorwaarden.

Zomer Heerlijckheid: dé country & lifestyle fair bij Kasteel Warmelo te Diepenheim

De gezelligheid van een sfeervolle buitenfair: van 15 t/m 17 juli vindt voor de tweede keer 'Zomer Heerlijckheid' plaats op het betoverende Landgoed Warmelo te Diepenheim. Een prachtige gelegenheid om in een sprookjesachtige sfeer inspiratie op te doen en gezellig te winkelen voor de heerlijke zomer waar we zo naar uit kijken!

Kom alvast in feestelijke stemming tijdens de sfeervolle buitenfair Zomer Heerlijckheid! De prachtige omgeving van Landgoed Warmelo en haar kasteel en de zoete geur van de zomer beloven veel moois. Ruim 100 standhouders presenteren zich in luxe pagodetenten met het beste van wat ze in huis hebben. Bezoekers kunnen zich laten inspireren en heerlijk flanderen over de fair en winkelen. Van culinaire verrassingen zoals home-made gerechten tot selectieve wijnen maar ook sfeervolle antieke, brocante en trendy huis- en tuindecoraties tot kunstpresentaties en zonnige zomermode. Natuurlijk ontbreken ook dit jaar diverse foodtrucks niet en kun je op diverse terrassen geniet van live muziek, of doe mee aan een workshop. Er is een gevarieerd randprogramma: laat je inspireren en kom gezellig shoppen en genieten!

Vrijdag 15 juli: 10:00 uur - 18:00 uur
Zaterdag 16 juli: 10:00 uur - 18:00 uur
Zondag 17 juli 10:00 uur - 18:00 uur

Kijk voor meer informatie op de website van Zomer Heerlijckheid.

Stedeke 11
7478 RV Diepenheim