2 combitickets British Weekend incl. bezoek Kasteel Vorden!

Ook zin om een dagje Engeland te beleven? Dan is British Weekend een prachtige gelegenheid om in een landelijke sfeer inspiratie op te doen en te winkelen voor de heerlijke nazomer! Inclusief een bezoek aan Kasteel Vorden.

Vorden, Gelderland

t.w.v. € 33,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 2 combitickets voor British Weekend, incl. bezoek aan Kasteel Vorden, t.w.v. €33.
  • Geldig op de door jou gekozen dag.
  • Locatie: De Horsterkamp 8, 7251AZ Vorden.

  • Inclusief een bezoek aan het historische Kasteel Vorden!
  • Leef je uit in een keur aan brocante, vintage, collactables en moderne items.
  • Engelse lekkernijen: pie's, cake & fudge, sandwiches, scones en fish and chips.
  • Gezellig terrassen met live muziek.
  • Doe mee met de whiskey proeverij!
  • Bewonder de Engelse Oldtimers.
  • En natuurlijk is de Engelse mode te bewonderen tijdens een modeshow.

  • Parkeerkosten: €2. Ter plekke te voldoen.
  • Kinderen tot 6 jaar hebben gratis toegang.
  • Honden zijn toegestaan mits aangelijnd.
  • Voor kinderen van 7 t/m 14 jaar kun je bij het betalen kindertickets kopen van €7,50 voor €6.
Tickets bijkopen

  • Let op! Je voucher(s) is je entreebewijs. Download de voucher(s) vanuit je app en laat ze scannen vanaf je smartphone of print de voucher(s) uit.
  • De voucher(s) geeft je eenmaal toegang tot Zomer Heerlijckheid op Kasteel Warmelo en wordt bij de ingang op uniekheid gecontroleerd.
  • De voucher(s) is enkel geldig op de door jou gekozen dag!
  • Annuleren van deze veiling is niet mogelijk. Zie hiervoor de algemene voorwaarden.

British Weekend, de country & lifestyle fair in Engelse stijl!

De gezelligheid van een Engelse buitenfair: van 9 t/m 11 september vindt het 'British Weekend' plaats in en om het betoverende kasteel Vorden te Vorden. Ook verliefd op de sfeer van het Engelse platteland en levensstijl? Deel je ook de passie voor Engeland, Schotland en Wales? Tijdens de buitenfair British Weekend kun je je hart ophalen aan unieke en traditionele items, van antiek tot vintage. Ook zin om een dagje Engeland te beleven? Dan is British Weekend een prachtige gelegenheid om in een landelijke sfeer inspiratie op te doen en te winkelen voor de heerlijke nazomer!

Denk aan Engelse levensstijl en leef je uit in een keur aan brocante, vintage, collactables en moderne items. Tijdens de buitenfair British Weekend kun je je hart ophalen. Steekwoorden van producten die exposanten presenteren zijn Engels antiek en porselein, glas en zilverwerk, plaids, kilts en country artikelen, potterie en bloemendecoraties en interieurdecoraties. Natuurlijk is er volop aandacht voor home-made lekkernijen, veelal met Engelse roots. Ambachtelijke pie's, cake en fudge, maar ook sandwiches en scones met clotted cream en fish and chips. Makkelijk om mee te nemen en op een later moment thuis van te genieten of gewoon ter plekke te proeven op één van de gezellige terrassen met live muziek. En wat dacht je van een whiskey proeverij? Maar, er is meer voor de gentleman: Engelse Oldtimers zijn er nou eenmaal om bewonderd te worden en er zijn al plannen voor een heuse autorally met de start en finish op het landgoed. Natuurlijk mag de stijlvolle mode niet vergeten worden, inclusief modeshow! Maar ook outdoorkleding met classics waxjassen, hoeden en outdoorlaarzen kunnen niet ontbreken. Het past allemaal op British Weekend. Al geïnspireerd en zin? We're on cloud nine!

Kasteel Vorden

Kasteel Vorden werd voor het eerst genoemd in een koopakte uit 1315, waarin Steven van Vorden het kasteel en de bij gebouwen schonk aan zijn oom, Dirk van Vorden. Bij deze familie begint de geschiedenis van Kasteel Vorden. Nadat het Geldersch Landschap en de Gemeente Vorden het kasteel in hun bezit hebben gehad, is het kasteel sinds 2004 eigendom van Karin de Rouw, die het samen met haar man Jos Hoenen tot haar dagelijkse bezigheden rekent om het kasteel te herstellen en behouden voor de toekomst.

Vrijdag 9 september: 10:00 uur - 18:00 uur
Zaterdag 10 september: 10:00 uur - 18:00 uur
Zondag 11 september: 10:00 uur - 18:00 uur

Kijk voor meer informatie op de website van British Weekend.

de Horsterkamp 8
7251AZ Vorden