2 tickets voor SEA LIFE Blankenberge in België!

In SEA LIFE Blankenberge maak je een boeiende ontdekkingsreis door de mysterieuze onderwaterwereld. In het 2750 m2 grote buitengedeelte naak je bovendien kennis met knotsgekke humboldtpinguïns, speelse otters en lieve zeehonden!

  • 2 tickets voor SEA LIFE Blankenberge, t.w.v. €46.
  • De voucher is geldig t/m 31 december 2024.

  • Het bekendste onderdeel van SEA LIFE Blankenberge is het zeehondenopvangcentrum waar aangespoelde zeehondenpups worden opgevangen en verzorgd.
  • Je kan verschillende presentatie en voedermomenten bijwonen en je uitleven op het grote klimavontuur.
  • Een leuk en leerzaam dierenpark voor de hele familie!

  • Let op! Vooraf reserveren via de website van SEA LIFE Blankenberge is verplicht. Meer informatie vind je na het winnen van de veiling op de voucher.
  • Toegang: de voucher is je entreebewijs. Download de voucher op je smartphone of neem hem geprint mee naar Sea Life Blankenberge.
  • Tijdens het afrekenen kun je kindertickets bijkopen voor €15 per stuk.
  • Let op! De voucher is niet geldig tijdens speciale events.

Sea Life Blankenberge
Koning Albert-I-laan 116
8370 Blankenberge

SEA LIFE blankenberge
In SEA LIFE Blankenberge maak je een boeiende ontdekkingsreis door de mysterieuze onderwaterwereld. Meer dan 50 aquaria tonen het wonderlijke onderwaterleven van de Amazonerivier tot aan de Noordzee, en vele andere rivieren, zeeën en oceanen. Van spectaculaire haaien in de haaientunnel, beruchte piranha’s, schattige zeepaardjes tot een prachtige zeeschildpad met een beperking – je vindt het allemaal in SEA LIFE! In het 2.750 vierkante meter grote buitengedeelte maak je bovendien kennis met knotsgekke humboldtpinguïns, speelse otters en lieve zeehonden. Je kan verschillende presentatie en voedermomenten bijwonen en je uitleven op het grote klimavontuur.

Het bekendste onderdeel van SEA LIFE Blankenberge is het zeehondenopvangcentrum waar aangespoelde zeehondenpups worden opgevangen en verzorgd. In de afgelopen 25 jaar heeft het team al meer dan 600 zeehondenpups opgevangen, verzorgd en indien mogelijk terug in zee vrijgelaten dankzij de steun van sympathisanten en bezoekers van SEA LIFE!

Kijk voor meer informatie op de website van SEA LIFE Blankenberge.