4 tickets voor SEA LIFE Blankenberge in België!

Laat je verassen door de mysterieuze onderwaterwereld bij SEA LIFE Blankenberge in België. Bezoek de meer dan 2.500 dieren die leven in de zeven wereldzeeën en maak een bijzondere wandeling door de Ocean Tunnel. 

Blankenberge, Blankenberge

Dit bedrag is excl. € 5,50 administratiekosten

De veiling

4 tickets voor SEA LIFE Blankenberge in België!

De veiling

  • 4 tickets voor SEA LIFE Blankenberge, t.w.v. € 80.
  • Entree voor 4 personen.
  • Geldig vanaf opening t/m 31 december 2022.
    Let op in het weekend zijn de tickets geldig vanaf 13:00 uur en zijn niet geldig tijdens de Belgische vakanties of feestdagen.
  • Locatie: Blankenberge - België (Koning Albert-I-laan 116, 8370).

Wat te verwachten

  • Gloednieuw interactief aquarium!
  • Toegang tot 2.500 dieren uit de zeven wereldzeeën.
  • Het enige zeehondenopvangcentrum van België.
  • Leer bij de educatieve presentaties alles over roggen, zeehonden, zeeleeuwen, schildpadden, pinguïns en otters.
  • Een hoogtepunt zijn de momenten waarop de dieren gevoerd worden, check de tijden wanneer dit het geval is, en mis er niets van.
  • Loop door de Ocean Tunnel en bewonder de verschillende soorten vissen die in de oceaan leven.

Goed om te weten

  • Betaald parkeren.
Tickets bijkopen

Je kunt 1 ticket bijkopen

Voor deze veiling kun je 1 ticket bijkopen voor de prijs die je per gewonnen ticket betaalt. Je betaalt voor je bijgekochte ticket geen administratiekosten.

Het bijkopen van een ticket kan tijdens het betaalproces.

4 tickets voor SEA LIFE Blankenberge in België!

Gebruikersvoorwaarden

  • Je ontvangt de voucher(s) na betaling direct per e-mail.
  • De voucher(s) vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen.
  • Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen.
  • De voucher(s) geeft eenmaal toegang tot SEA LIFE Blankenberge en wordt bij de ingang van SEA LIFE op uniekheid gecontroleerd.  
  • De voucher(s) is niet te gebruiken i.c.m. andere acties en is niet inwisselbaar voor contanten. 
  • Let op: het reserveren van een datum is verplicht!
  • Heb je een datum gekozen? Dan ontvang je een bevestigingsmail met de door jouw gereserveerde datum. Neem deze reserveringsmail én je online tickets mee of toon de vouchers en reserveringsmail op je smartphone, alleen op die manier dan krijg je toegang tot SEA LIFE Blankenberge.
  • Kijk op de website van SEA LIFE Blankenberge voor actuele informatie en openingstijden.

Meer info

SEA LIFE Blankenberge

Maak bij SEA LIFE Blankenberge een bijzondere ontdekkingsreis door de mysterieuze onderwaterwereld! SEA LIFE Blankenberge biedt meer dan 2.500 dieren van de zeven wereldzeeën.

Educatieve presentaties

Leer bij de educatieve presentaties alles over roggen, zeehonden, zeeleeuwen, schildpadden, pinguïns en otters.

Ocean Tunnel

Loop door de Ocean Tunnel en bewonder de verschillende soorten vissen die in de oceaan leven.

Foodprep

Door de extra grote ramen van de foodprep ruimte, kun je precies zien hoe de dierenverzorgers het eten klaarmaken voor alle dieren. Heb je een vraag? Druk dan op de bel rechts van het raam en je krijgt direct antwoord van de verzorgers! 

Interactief aquarium

Maak een tekening en zie deze even later zwemmen in het 5 meter breed aquarium.

Kijk voor alle attractie belevenissen en meer informatie op de website van SEA LIFE Blankenberge

Locatie

Locatie

Koning Albert-I-laan 116
8370 Blankenberge
Routebeschrijving

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.
Hiermee kun je veilingen delen via social media en kunnen wij constant de gebruikerservaring optimaliseren.
Oeps, je hebt helaas geen internetverbinding.