Ga met 2 personen naar SEA LIFE Blankenberge in België!

Laat je verassen door de mysterieuze onderwaterwereld bij SEA LIFE Blankenberge in België. Bezoek de meer dan 2.500 dieren die leven in de zeven wereldzeeën en maak een bijzondere wandeling door de Ocean Tunnel. 

Blankenberge, Blankenberge

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

t.w.v. € 39,00

0 0

HOERA!

{{winner}}, je bent de winnaar

Niet gewonnen?

Wil je de veiling kopen voor € {{ bidList[0].amount }}

 Dit bedrag is exclusief administratie- en eventuele verzendkosten. Als je de veiling claimt ben je verplicht te betalen.

De winnaar is
{{winner}}

Win jij de volgende veiling?

Er is geen winnaar

Win jij de volgende veiling?

En de winnaar is...

€ 0 Nog geen biedingen
€ {{bid.amount}} {{bid.displayName}} {{bid.createdOn | parseDate}}
€ {{bid.amount}} {{bid.displayName}} {{bid.createdOn | parseDate}}

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

De veiling

De veiling

  • 2 tickets voor SEA LIFE Blankenberge, t.w.v. € 39.
  • Entree voor 2 personen.
  • Geldig t/m 3 januari 2021.
  • Locatie: Blankenberge - België (Koning Albert-I-laan 116, 8370).

Wat te verwachten

  • Gloednieuw interactief aquarium!
  • Toegang tot 2.500 dieren uit de zeven wereldzeeën.
  • Bij de interactieve ‘touch pool’ kun je de dieren zelfs aanraken.
  • Leer bij de educatieve presentaties alles over roggen, zeehonden, zeeleeuwen, schildpadden, pinguïns en otters.
  • Een hoogtepunt zijn de momenten waarop de dieren gevoerd worden, check de tijden wanneer dit het geval is, en mis er niets van.
  • Loop door de Ocean Tunnel en bewonder de verschillende soorten vissen die in de oceaan leven.
  • Inclusief zoektochten voor kinderen. Ga met jouw papieren duikbril en opdrachtenblad op zoek naar de oplossing en neem jouw beloning mee naar huis!
  • Kinderen kunnen klimmen in het grootste klimparcours van België. 

Goed om te weten

  • Betaald parkeren.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Voor de prijs die je per gewonnen ticket betaalt, kun je extra tickets bijkopen! Super voordelig, je betaalt namelijk maar eenmalig de € 5 administratiekosten.

Gebruikersvoorwaarden

  • Je ontvangt de voucher(s) na betaling direct per e-mail.
  • De voucher(s) vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen of klik op ‘tickets’ in de app.
  • Je voucher(s) is je entreebewijs. Download de voucher(s) vanuit je app en laat ze scannen vanaf je smartphone of print de voucher(s) uit.
  • Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen.
  • De voucher(s) geeft eenmaal toegang tot SEA LIFE Blankenberge en wordt bij de ingang van SEA LIFE op uniekheid gecontroleerd.  
  • De voucher(s) is niet te gebruiken i.c.m. andere acties en is niet inwisselbaar voor contanten. 
  • Let op: het reserveren van een datum is momenteel verplicht!
  • Heb je een datum gekozen? Dan ontvang je een bevestigingsmail met de door jouw gereserveerde datum. Neem deze reserveringsmail én je online tickets mee of toon de vouchers en reserveringsmail op je smartphone, alleen op die manier dan krijg je toegang tot SEA LIFE Blankenberge.
  • Lees hier de maatregelen omtrent het coronavirus die SEA LIFE Blankenberge heeft genomen om een bezoek zo veilig mogelijk te laten verlopen.
  • Kijk op de website van SEA LIFE Blankenberge voor actuele informatie en openingstijden.

Meer info

SEA LIFE Blankenberge
Maak bij SEA LIFE Blankenberge een bijzondere ontdekkingsreis door de mysterieuze onderwaterwereld! SEA LIFE Blankenberge biedt meer dan 2.500 dieren van de zeven wereldzeën.

Educatieve presentaties
Leer bij de educatieve presentaties alles over roggen, zeehonden, zeeleeuwen, schildpadden, pinguïns en otters. 

Ocean Tunnel

Loop door de Ocean Tunnel en bewonder de verschillende soorten vissen die in de oceaan leven.

Foodprep

Door de extra grote ramen van de foodprep ruimte, kun je precies zien hoe de dierenverzorgers het eten klaarmaken voor alle dieren. Heb je een vraag? Druk dan op de bel rechts van het raam en je krijgt direct antwoord van de verzorgers! 

Interactief aquarium
Maak een tekening en zie deze even later zwemmen in het 5 meter breed aquarium.

Kijk voor alle attractie belevenissen en meer informatie op de website van SEA LIFE Blankenberge

Locatie

Koning Albert-I-laan 116
8370 Blankenberge
Routebeschrijving

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.
Hiermee kun je veilingen delen via social media en kunnen wij constant de gebruikerservaring optimaliseren.