4 tickets voor Dierenpark Blanckendaell!

Heb jij ook zin in een leuk dagje uit? Kom dan naar het leukste dierenpark van Noord-Holland: Dierenpark Blanckendaell Park in Tuitjenhorn! Ontmoet meer dan 100 diersoorten, waan je in het buitenland in de savanne, ravot in de speeltuinen en bezoek het Historisch Museum.

Tuitjenhorn, Noord-Holland

t.w.v. € 62,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 4 tickets voor Dierenpark Blanckendaell, t.w.v. € 62.
  • Entree voor 4 personen.
  • De voucher is 3 maanden geldig na het winnen van de veiling.
  • Let op! Het park is gesloten van 5 december 2021 t/m 24 december 2021.
  • Locatie: Veilingweg 9, 1747 HG Tuitjehoorn.

  • Ontmoet meer dan 100 soorten dieren.
  • Je vindt hier onder andere giraffen, zebra’s, struisvogels, papegaaien, flamingo’s, lama’s, kamelen en kangoeroes.
  • Natuurlijk ontbreken boerderijdieren zoals ezels, geiten en varkens ook niet.
  • Het leukste dierenpark van Noord-Holland.
  • De kids kunnen zich uitleven in één van de speeltuinen van het dierenpark. Klimmen, schommelen, glijden; je bent nooit uitgespeeld.
  • Rij in het weekend of in de vakantie gratis mee met het treintje door het park.
  • Het park heeft ook een museum. Ben je nieuwsgierig hoe het er vroeger aan toe ging? Dan is een bezoek aan het prachtige Museum Historisch Harenkarspel een must.
  • Gratis parkeren!

  • Het park is volledig rolstoelvriendelijk.
  • Het treintje rijdt alleen in de schoolvakanties en de weekenden. Met slecht weer rijdt het treintje niet.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Dierenpark Blanckendaell

Met de oer-Hollandse molen als herkenbaar middelpunt, reis je bij Dierenpark Blanckendaell over alle delen van de wereld. Je ontmoet hier meer dan 100 soorten dieren. Op de Savanne kan je giraffen, zebra’s en struisvogels van dichtbij bekijken. Even verderop halen diverse soorten apen capriolen uit. Wandel over de brede paden langs papegaaien, flamingo’s, lama’s, kamelen en kangoeroes. Kom genieten van de vrolijke prairiehonden, otters en stokstaartjes. Natuurlijk ontbreken boerderijdieren zoals ezels, geiten en varkens niet.

Speeltuin

Kinderen kunnen heerlijk ravotten in de grote speeltuinen. Klimmen, schommelen, glijden; je bent nooit uitgespeeld. Ook kunnen de kids gratis meerijden met het treintje door het park.

Museum Historisch Harenkarspel

Ben je nieuwsgierig hoe het er vroeger aan toe ging? Dan is een bezoek aan het prachtige Museum Historisch Harenkarspel een must. Met oude landbouwwerktuigen uit de vorige eeuw, een complete washoek met wastobbe, een bedstede, kleding, een smidse, keukengerei, timmermansgereedschap, een compleet ingerichte huiskamer en nog heel veel meer.

Kijk voor meer informatie op de website van Dierenpark Blanckendaell.

Veilingweg 9 9 Veilingweg
1747 HG Tuitjenhorn