Populair

2 tickets voor DierenPark Amersfoort!

In DierenPark Amersfoort klauter je onder, boven en tussen de dieren. Glij langs de hyena’s, vaar tussen de ringstaartmaki’s en duik met de dassen onder de grond. Ontdek ook het Dinopark met zeventig levensgrote dino’s.

Amersfoort, Utrecht

  • 2 tickets voor DierenPark Amersfoort  t.w.v. € 52.
  • De voucher is geldig op de door jou gekozen datum en tijd.
  • Locatie: Amersfoort - (Barchman Wuytierslaan 224,3819 AC).

  • Dé dierentuin voor kinderen!
  • Er leven meer dan 150 verschillende soorten dieren in het park.
  • In de meivakantie stap je in de poep-wereld van de dieren. Tijdens Poep & ZOO leer je een hoop over de grote boodschap van dieren én jezelf (zie meer info).
  • De meest uiteenlopende dieren vind je hier zoals de Siberische tijger, chimpansees, Aziatische olifanten, neushoorns, gibbons, leeuwen en brilberen.
  • De kinderen kunnen volop spelen en klauteren in de Klim-Alles-Route met een touwbrug en uitdagende parcours.
  • Bewonder ook ruim zeventig levensgrote dino’s in het Dinopark.
  • Het dierenpark heeft verschillende restaurants waar je kunt genieten van een hapje en drankje.
  • Direct 4 tickets winnen? Bied dan hier mee.

  • Betaald parkeren, de parkeerkosten bedragen € 9,50 per auto.
  • Let op! Je kunt deze tickets niet inwisselen voor een abonnement bij DierenPark Amersfoort.

  • Na het winnen van de veiling kies je een dag en tijd op basis van beschikbaarheid.

DierenPark Amersfoort

Dé dierentuin voor kinderen

In DierenPark Amersfoort klauter je onder, boven en tussen de dieren. Je hoeft hier niet netjes over de bezoekerspaden te lopen. Glij langs de hyena’s, vaar tussen de ringstaartmaki’s en duik met de dassen onder de grond. Je steekt wat van de dierenwereld op met een grote glimlach op je kop!

Samen met de brilberen klim je naar hoge boomtoppen, reis naar de savanne met giraffen en zebra’s en bezoek de reusachtige olifantenfamilie. Via een mysterieuze leeuwenkerker kom je bij de koning van de dieren. Verderop zie je de pinguïns onder water zwemmen en duik je op tussen de prairiehondjes. In het park lijkt het alsof je midden tussen de dieren staat. Zo sta je zomaar op een neuslengte afstand van de tijger, hangt er een luiaard boven je hoofd in een donkere jungle en komt een grote gier je tegemoet vliegen.

Poep & ZOO

In de meivakantie, zaterdag 23 april tot en met zondag 8 mei, zit er een luchtje aan DierenPark Amersfoort… Stap in de poep-wereld van de dieren en beleef een spetterend dagje uit. Leer, voel en ruik álles over dierenpoep, dus houd al je zintuigen (en vooral je neus) paraat. Tijdens Poep & ZOO leer je een hoop over de grote boodschap van dieren én jezelf. Want hoe gezond is stront?

Dit kun je onder andere allemaal beleven:

  • Ontvang gratis een speciale Poep-speurtocht bij de entree.
  • Doe mee met de show en geef een slinger aan Poep-rad de Drollendraaier.
  • Bespeel het Poep-orgel.
  • Duik met je neus onder de staart van een leeuw en ontdek welke poep bij welk dier hoort.
  • Tussen 12.00 en 15.00 uur kan jij samen met onze Gidsen echte poep uitpluizen.

Voor jong en oud

Poep & ZOO is geschikt voor iedereen vanaf twee jaar en is ook bij slecht weer één groot avontuur; de meeste activiteiten vinden binnen plaats. Poep & ZOO is gratis voor iedereen die een bezoek brengt aan DierenPark Amersfoort tijdens de meivakantie.

Dinopark

In het Dinopark maak je een reis door de tijd en kom je ruim zeventig levensechte dinosauriërs tegen zoals de beruchte T-Rex en Pterodactylus.

Kijk voor meer informatie op de website van DierenPark Amersfoort.

Barchman Wuytierslaan 224
3819 AC Amersfoort