Populair

2 tickets voor AquaZoo Leeuwarden!

Ga nu met het hele gezin op ontdekkingstocht naar AquaZoo Leeuwarden en sta hier oog in oog met ijsberen, pinguïns, nijlkrokodillen, ringstaartmaki’s, otters en nog veel meer!

Leeuwarden, Friesland

t.w.v. € 37,90

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • 2 tickets voor AquaZoo Leeuwarden, t.w.v. €37,90.
  • De voucher is geldig t/m 31 december 2022.
  • Let op! de tickets zijn niet geldig van 23 juli t/m 21 augustus 2022.
  • Locatie: De Groene Ster 2, 8926 XE Leeuwarden.

  • Bewonder ijsberen, uilen, pelikanen, schildpadden, flamingo's, otters en nog veel meer bijzondere dieren!
  • Een ruim opgezet park waar je heel dichtbij de dieren kunt komen.
  • Dagelijks zijn er interessante voederpresentaties.
  • Ga mee op ijsbereninspectie en maak de medische controles van wel heel dichtbij mee.
  • AquaZoo heeft speeltuinen vol met uitdagingen. Je vindt hier de grootste air-trampoline van Noord-Nederland.
  • Een ontdekkingstocht voor het hele gezin.

  • Gratis toegang voor kinderen t/m 2 jaar. Let op: in verband met de coronamaatregelen dien je bij het plaatsen van de reservering ook aan te geven of er kinderen t/m 2 jaar meekomen.
  • Huisdieren zijn niet toegestaan.
  • AquaZoo s toegankelijk voor rolstoelen.
  • Betaald parkeren (€4,50 per auto). Vooraf dien je een parkeermunt aan te schaffen als je met de auto komt. Deze is op de website van AquaZoo te bestellen tijdens het maken van een reservering.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • Let op: het reserveren van een datum is verplicht!
  • Je voucher(s) is samen met reserveringsbevestiging je entreebewijs. Download de voucher(s) vanuit je app en laat ze scannen vanaf je smartphone of print de voucher(s) uit.
  • Lees hier de maatregelen omtrent het coronavirus die AquaZoo heeft genomen om een bezoek zo veilig mogelijk te laten verlopen.
  • Kijk op de website van AquaZoo voor de actuele informatie en de openingstijden.

Aqua Zoo Leeuwarden

AquaZoo Leeuwarden is met de uitgebreide diercollectie, de natuurlijke uitstraling van het park en de bijzondere dierverblijven waar bezoekers tussen de dieren lopen, het leukste dagje dierentuin van Noord-Nederland. Loop samen met de pinguïns over het strand, wandel tussen de ringstaartmaki’s en sta oog in oog met de nijlkrokodil. Breng ook een bezoek aan de pinguïns tijdens het Pinguïn Haringhapfestijn. Tussen de pinguïns lopen is al een feest, maar het Haringhapfestijn maakt je bezoek helemaal compleet. De pinguïns krijgen dan hun smakelijke diner voorgeschoteld en dan waggelen en happen ze erop los. Unieke momenten die je niet snel zult vergeten!

Kids

Naast de wandelroutes zijn er in AquaZoo ook avonturenroutes te vinden. Zo wordt het spotten van dieren goed afgewisseld met  uitdaging en avontuur. Loop via boomstammen over de slootjes, steek via een trekvlot het moeras bij de kangoeroes over en spring van de ene steen naar de andere. Hou jij je voeten droog?

Naast de vele klimtoestellen vind je in AquaZoo ook een gigantische airtrampoline. En niet zo maar één… met een diameter van 20 meter en een hoogte van 3 meter is het de allergrootste van Friesland! Heb jij hem al geprobeerd?

Horeca

Trek gekregen van al het avontuur? Bezoek dan een van de horecapunten in het park. AquaZoo heeft twee eetgelegenheden: het zelfbedieningsrestaurant en de Beachclub.

Kijk voor meer informatie op de website van AquaZoo.

De Groene Ster 2
8926 XE Leeuwarden