4 tickets voor AquaZoo Leeuwarden en geniet van een spetterend dagje uit!

Bewonder bij AquaZoo Leeuwarden ijsberen, uilen, pelikanen, schildpadden, flamingo's, otters en nog veel meer bijzondere dieren! In het park kun je elke dag genieten van spetterende (voeder)presentaties, ravotten in de speeltuinen, en meer ontdekken over de dieren. Bezoek ook de Dinoweken van 18 september t/m 31 oktober en kom oog in oog te staan met twintig levensechte dino’s!

Leeuwarden, Friesland

  • 4 tickets voor AquaZoo Leeuwarden, t.w.v. € 71,80.
  • Geldig voor 4 personen.
  • De voucher is geldig t/m 31 december 2021.
  • Locatie: De Groene Ster 2, 8926 XE Leeuwarden.

  • Bewonder ijsberen, uilen, pelikanen, schildpadden, flamingo's, otters en nog veel meer bijzondere dieren!
  • Een ruim opgezet park waar je heel dichtbij de dieren kunt komen.
  • Dagelijks zijn er interessante voederpresentaties.
  • AquaZoo heeft speeltuinen vol met uitdagingen. Je vindt hier de grootste air-trampoline van Noord-Nederland.
  • Van 18 september t/m 31 oktober kom je oog in oog komen te staan met twintig levensechte dino’s tijdens de Dinoweken.

  • Huisdieren zijn niet toegestaan.
  • AquaZoo is toegankelijk voor rolstoelen.
  • Betaald parkeren (€4 per auto).

  • Let op: na het winnen van de veiling kies je een datum en tijd op basis van beschikbaarheid.
  • Kijk op de website van AquaZoo voor de actuele informatie en de openingstijden.

Aqua Zoo Leeuwarden

AquaZoo Leeuwarden is met de uitgebreide diercollectie, de natuurlijke uitstraling van het park en de bijzondere dierverblijven waar bezoekers tussen de dieren lopen, het leukste dagje dierentuin van Noord-Nederland. Loop samen met de pinguïns over het strand, wandel tussen de ringstaartmaki’s en sta oog in oog met de nijlkrokodil. Breng ook een bezoek aan de pinguïns tijdens het Pinguïn Haringhapfestijn. Tussen de pinguïns lopen is al een feest, maar het Haringhapfestijn maakt je bezoek helemaal compleet. De pinguïns krijgen dan hun smakelijke diner voorgeschoteld en dan waggelen en happen ze erop los. Unieke momenten die je niet snel zult vergeten!

Kids

Naast de wandelroutes zijn er in AquaZoo ook avonturenroutes te vinden. Zo wordt het spotten van dieren goed afgewisseld met  uitdaging en avontuur. Loop via boomstammen over de slootjes, steek via een trekvlot het moeras bij de kangoeroes over en spring van de ene steen naar de andere. Hou jij je voeten droog?

Naast de vele klimtoestellen vind je in AquaZoo ook een gigantische airtrampoline. En niet zo maar één… met een diameter van 20 meter en een hoogte van 3 meter is het de allergrootste van Friesland! Heb jij hem al geprobeerd?

Dinoweken

Levensechte dinosaurussen nemen deze herfst AquaZoo over! Van 18 september t/m 31 oktober krijg je in AquaZoo het gevoel alsof je miljoenen jaren teruggaat in de tijd. De één is wel 4 meter hoog en een andere is weer 10 meter lang. De een ziet er heel onschuldig uit, de ander heeft een bek vol scherpe tanden. Stuk voor stuk indrukwekkende dieren. Kom snel langs en ontdek ze allemaal.

Horeca

Trek gekregen van al het avontuur? Bezoek dan een van de horecapunten in het park. AquaZoo heeft twee eetgelegenheden: het zelfbedieningsrestaurant en de Beachclub.

Kijk voor meer informatie op de website van AquaZoo.

De Groene Ster 2
8926 XE Leeuwarden