Laat je auto wassen bij XXL Carwash in Den Haag, Alphen a/d Rijn of Muiden!
Laat je auto wassen bij XXL Carwash in Den Haag, Alphen a/d Rijn of Muiden!
Laat je auto wassen bij XXL Carwash in Den Haag, Alphen a/d Rijn of Muiden!
Laat je auto wassen bij XXL Carwash in Den Haag, Alphen a/d Rijn of Muiden!

Laat je auto wassen bij XXL Carwash in Den Haag, Alphen a/d Rijn of Muiden!

Een schone en blinkende auto na een complete wasbeurt bij XXL Carwash in Den Haag, Alphen a/d Rijn of Muiden. 

Laat je auto wassen bij XXL Carwash in Den Haag, Alphen a/d Rijn of Muiden!
Laat je auto wassen bij XXL Carwash in Den Haag, Alphen a/d Rijn of Muiden!
Laat je auto wassen bij XXL Carwash in Den Haag, Alphen a/d Rijn of Muiden!
Laat je auto wassen bij XXL Carwash in Den Haag, Alphen a/d Rijn of Muiden!

Laat je auto wassen bij XXL Carwash in Den Haag, Alphen a/d Rijn of Muiden!

Een schone en blinkende auto na een complete wasbeurt bij XXL Carwash in Den Haag, Alphen a/d Rijn of Muiden. 

Een schone en blinkende auto na een complete wasbeurt bij XXL Carwash in Den Haag, Alphen a/d Rijn of Muiden. 

De veiling

  • Wasbeurt bij XXL Carwash in Den Haag, Alphen a/d Rijn of Muiden, t.w.v. € 15.
  • De voucher is geldig t/m 1 juni 2022. 
  • Locatie: Den Haag - Waldorpstraat 515, 2521 CK, Alphen a/d Rijn - Euromarkt 151, 
    2408 BE, Muiden - Pampusweg 26, 1398 PV.

Opties

  • XXL Carwash Muiden - wasprogramma 1

Wat te verwachten

  • XXL Carwash staat garant voor een schone en blinkende auto.
  • Je kunt kiezen uit drie prachtige locaties, Den Haag, Alphen aan den Rijn of Muiden.
  • Zeer complete wasbeurt met wasprogramma 1 of 2. 
  • Jouw auto wordt hier met zorg gewassen door vriendelijke en goed opgeleide medewerkers.

Gebruikersvoorwaarden

  • Je ontvangt de voucher(s) na betaling direct per e-mail.
  • De voucher(s) vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen of klik op ‘tickets’ in de app.
  • Je voucher(s) is je bewijs van betaling. Download de voucher(s) vanuit je app en laat ze scannen vanaf je smartphone of print de voucher(s) uit.
  • Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen.

Locatie

Locatie

Waldorpstraat 515
2521 CK 's-Gravenhage

Routebeschrijving
Locatie

Euromarkt 151
2408 BE Alphen aan den Rijn

Routebeschrijving
Locatie

Pampusweg 26
1398 PV Muiden

Routebeschrijving

Meer informatie

XXL Carwash

XXL Carwash heeft een passie voor het schoonmaken van auto’s. Ze beschikken over drie prachtige locaties in Den Haag, Alphen aan den Rijn en Muiden. Deze drie XXL locaties staan garant voor een schone en blinkende auto. Alle installaties van XXL Carwash zijn van Duitse top kwaliteit en zorgen ervoor dat de snelheid én kwaliteit probleemloos samengaan. 

XXL Carwash - We love dirty cars!

 

Wasprogramma 2 in Den Haag en Wasprogramma 1 in Muiden

- Wassen- Extra velgenreiniging
- Lava intensief 
- Bodemreiniging
- Wax
- Glansdroger
- Drogen

 

Wasprogramma 1 in Alphen aan den Rijn

- Wassen- Velgenreiniging
- Schuim intensief
- Bodemreiniging 
- Wax
- Glansdroger
- Drogen

 

Openingstijden

  • Den Haag - maandag - zaterdag 8.00 - 21.00 uur en zon- & feestdagen van 9.00 - 18.00 uur.
  • Alpen a/d Rijn - maandag - zaterdag 8:30 - 20:00 en zon- & feestdagen van 9:30 - 18:00 uur. 
  • Muiden - maandag - woensdag 8:30 - 18:30, donderdag - vrijdag 8:30 - 20:00, zaterdag 8:30 - 18:30 en zon- & feestdagen 10:00 -18:00 uur.

Kijk voor meer informatie op de website van XXL Carwash.

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Oeps, je hebt helaas geen internetverbinding.